Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wypróżnienie zjedzonego posiłku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiko85



Dołączył: 25 Mar 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 25, 2018 10:01 am    Temat postu: Wypróżnienie zjedzonego posiłku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie jak w temacie, czy jest możliwe że zjedzony posiłek zostanie wydalony w ciągu 15 min od zjedzenia? Chodzi o to że drugi dzień z rzędu idę do ubikacji właśnie ok 15 min po śniadaniu imam wrażenie że wydalam zjedzony posiłek dodam że stolec jest luźny. Zastanawia mnie to czy jest to fizycznie możliwe bo ten posiłek musiał by pokonać drogę ok 7 metrów jelit , śniadanie jadłem w formie szejka zmiksowałem serek wiejski z płatkami owsianymi i owocami tak wyglądają moje śniadania od dłuższego czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lek.medicus



Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 11:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy,czy to jest stolec niezmienionej konsystencji, tzn czy zbity czy dosyć płynny.
W przypadku utrzymującego się rozwolnienia, wskazane jest podejść do swojego lekarza.
A jeśli normalny stolec(mimo obecności niestrawionych resztek) na początek zmienić dietę, zapewne za dużo błonnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
makiz7



Dołączył: 05 Cze 2018
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poza tym przy utrzymującym się stanie można odwodnić organizm, n co trzeba bardzo uważać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group