Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wypróżnienia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorian
Gość









PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 1:51 pm    Temat postu: wypróżnienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem - głupio mi o tym pisać, bo to taki przyziemny problem, ale od pewnego czasu martwią mnie moje wypróżnienia, są koloru żółtego, takie raczej złote i konsystencji papki dla niemowląt, a ja się raczej zdrowo odżywiam, jem dużo owoców i warzyw. Czy to normalne? To się nie zmienia od jakichś dwóch tygodni. Poza tym czuję się dobrze nie gorączkuję. Mam lekkie wzdęcia po jedzeniu czuję się przepełniony nie mam nadwagi. Czy jestem na coś chory? czy ktoś może mi odpowiedzieć?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spróbuj jeść więcej takich produktów jak ziemniaki, ciemny chleb itd. powinno to nieco zagęścić Wink

A jeżeli jednak to nie dieta trzeba będzie jednak zgosić sie do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorian
Gość









PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 4:56 pm    Temat postu: wypróżnianie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciemny chleb i ziemniaki mają błonnik, który sprzyja opróżnianiu jelit. Napisałem, że nie mam z tym problemów, to znaczy nie cierpię na zaparcia a wręcz odwrotnie i wydaje mi się, że dostarczenie większej ilości błonnika spowoduje jeszcze rzadsze stolce. A mnie nie o to chodziło. Niepokoi mnie kolor i konsystencja.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie tyle co przyspiesza ale reguluje Wink

No co do konsystencji i koloru sory stary ale ja odpadam Wink Mam nadzieje że znajdzie sie kotś kto ma większe pojęcie w tym temacie Wink

A ja i tak bym oponował nad konsultacją z lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group