Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wypełnianie zmarszczek

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krystyna30



Dołączył: 09 Paź 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 29, 2014 2:03 pm    Temat postu: Wypełnianie zmarszczek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słyszał ktoś o metodzie wypełniania zmarszczek własną tkanką tłuszczową? Ponoć to innowacyjne. Warto pozbyć się zmarszczek w ten sposób?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sob Sty 24, 2015 4:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto pogodzić się z procesem starzenia zamiast desperacko szukać sposobów na jego ukrycie, ponieważ na dłuższą metę to i tak nic nie da. Nie można zatrzymać czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 18, 2015 10:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słyszałam o czymś takim, nawet moja znajoma miała taki zabieg robiony, to się chyba nazywa lipotransfer. U niej efekt był bardzo ładny, widać że odmłodniała, kilka lat jej spokojnie odjęło. Jak jesteś z Warszawy, to ona robiła to w centrum laseroterapii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cascada



Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słyszałam o takich rozwiązaniach, ale jednak bardziej jestem przekonana do wypełniaczy. W końcu wahania wagi są normalne, tłuszczyku ubywa i przybywa w tym na twarzy. Ja sama zdecydowałam się na wypełniacze u Dr [reklama] i efekt jest super - naturalny, a jednak zmarszczki są wygładzone i twarz wygląda o wiele młodziej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DtB



Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 11:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oktavia napisał:
Myślę, że warto pogodzić się z procesem starzenia zamiast desperacko szukać sposobów na jego ukrycie, ponieważ na dłuższą metę to i tak nic nie da. Nie można zatrzymać czasu.


A ja tam widzę, że prezenterzy telewizyjni od lat prawie wcale się nie zmienili. Może mają bardzo dobre geny? Wink Starości nie zatrzymamy, pełna zgoda, ale możemy się przynajmniej starać, aby minimalizować jej skutki i nie chodzi mi tu tylko o zabiegi chirurgiczne, ale także o zdrowe odżywianie, ćwiczenia, stosowanie jakichś kosmetyków...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
peggi



Dołączył: 01 Gru 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 06, 2015 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym tak się nie dała pociąć, bo są zmarszczki, botoks też odpada, sorry, ale te wszystkie baby co mają ten botoks to wyglądają jak po reakcji alergicznej na ukąszenie pszczoły i im dalej się brnie w to, to tym gorzej się wygląda...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
modliszka
Spamer


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 2:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dlatego dobrze jest nie przesadzać i udać się do zaufanego gabinetu medycyny estetycznej i dobrego specjalisty. Ja osobiście mogę polecić lek. med. ......, Specjalista chirurgii ogólnej Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 8:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Są dwie główne metody na pozbycie się zmarszczek:

1. Kwas hialuronowy w miejsca, które wymagaja uzupełnienia ( na przykład w bruzdy okołowargowe)

2. Botoks- zabieg stosuje się na lwią zmarszczkę albo na zmarszczki czoła, które są spowodowane nadmierną mimiką.

Nie są to zabiegi inwazyjne tak więc może się im poddać praktycznie każdy.
http://www.wyspa-kobiet.pl/pielegnacja/medycyna_estetyczna/4570.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 1:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brakuje jeszcze transferu tłuszczu jak tutaj mają http://www.wbienkowski.pl/chirurgia-plastyczna/transfer-tluszczu/ Ja osobiście robiłam botox, ale kuzynka powiekszala piersi ta metoda. Jest o tyle korzystna, ze tak naprawde zyskuje sie jeszcze eliminacje zbednej tkanki tłuszczowej z boczkow Wink Przed sezonem letnim jest jak dla mnie w sam raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Faktycznie słyszałam, że istnieje taka możliwość jak przeszczep własnego tłuszczu. W Consensus med w Krakowie wykonują tego typu zabiegi. Polecam się z nimi bliżej zapoznać na stronie https://www.consensusmed.pl/CHIRURGIA_PLASTYCZNA,85,99. Za pomocą własnego tłuszczu można wymodelować twarz, a nawet usta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group