Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wypadanie włosów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justynakal85



Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 12:31 am    Temat postu: wypadanie włosów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak pisalam wczesniej polecam preparat [reklama] naprawde pomaga !!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krystyna30



Dołączył: 09 Paź 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 12:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mi pomaga oeparol z wiesiołkiem. stosuję go od miesiąca, w porywach do dwóch. paznokcie też mi się poprawiły, mam mniejsze wahania nastrojów podczas pmsu. czuję się lepiej i moja cera mówi mi to samo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamaladysz



Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oprócz kosmetyków czy jakiś kuracji warto po prostu zadbać o składniki odżywcze w diecie. Można sobie śledzić na takim kalulatorze w internecie cronometer i zobaczyć czy nasza diera mniej więcej dostarcza nam wszystkich potrzebnych substancji odżywczych,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Matari



Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 11:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi pomogły tabletki z pokrzywą i chrom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krystyna30 napisał:
a mi pomaga oeparol z wiesiołkiem.

Nie wiem czy te same łykamy Smile ale łykam takie na wzmocnienie włosów, paznokci i na poprawę kondycji cery., Bardzo fajne są , a przede wszystkim dają efekt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group