Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wypadanie włosów - problem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krystyna30



Dołączył: 09 Paź 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 09, 2014 2:41 pm    Temat postu: Wypadanie włosów - problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Problem pojawił się kilka tygodni temu. Od tego czasu obserwuję, że wypada mi więcej włosów. Wiadomo, włosy wypadają zawsze, ale teraz jest to bardziej obfite niż kiedyś. Martwię się, bo może brakuje mi jakichś witamin? Byłam w aptece i Pani poleciła mi suplement diety Vitapil - biorę go od wczoraj. Postanowiłam napisać tutaj żeby dowiedzieć się czy komuś z Was pomógł? A może ktoś też borykał się z tym problemem i ma swój sprawdzony sposób? Czekam na wiadomości. Krystyna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Sob Paź 11, 2014 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powodów jest dużo, może być to niedobór witaminy C albo na przykład niedobór cynku, obydwa składniki jak i niektóre inne witaminy odpowiedzialne są za silne cebulki włosów, za wypadanie włosów czy paznokcie, co może sugerować również brak witaminy. Sprwadź jakie składniki ma suplement, który kupiłaś i spróbuj nadrobić narazie tymi składnikami, możesz też potem pogadać ze spcecjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bogumiła00



Dołączył: 02 Lis 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 02, 2014 8:24 pm    Temat postu: Re: Wypadanie włosów - problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krystyna30 napisał:
Witajcie. Problem pojawił się kilka tygodni temu. Od tego czasu obserwuję, że wypada mi więcej włosów. Wiadomo, włosy wypadają zawsze, ale teraz jest to bardziej obfite niż kiedyś. Martwię się, bo może brakuje mi jakichś witamin? Byłam w aptece i Pani poleciła mi suplement diety Vitapil - biorę go od wczoraj. Postanowiłam napisać tutaj żeby dowiedzieć się czy komuś z Was pomógł? A może ktoś też borykał się z tym problemem i ma swój sprawdzony sposób? Czekam na wiadomości. Krystyna


Powodów wypadania włosów jest wiele. U mnie wypadanie włosów wiąże się ze złą gospodarka hormonalną. Gdy już mniej więcej ustabilizowałam poziom hormonów zaczęłam stosować preparat [reklama] polecony mi przez koleżankę. Już po dwóch tygodniach od rozpoczęcia kuracji zauważyłam, że włosy przestały wypadać. Dziś po trzech miesiącach stosowania widzę, że włosy powoli zaczynają zagęszczać się. Zajrzyj sobie na [reklama] Być może i Tobie pomoże ten preparat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olgaaa



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi garściami wypadają włosy po myciu. Na co dzień gubię w domu też ich sporo a jak mam w kucyk związane to wtedy strasznie się łamią i przy myciu to 3-4 garści tych włosów zbieram. Podobno dieta też ma wpływ? Od zawsze mi wypadały, ale teraz dużo więcej tego jest, ale fakt, jest taki, że mam bardzo grube włosy, długie i dużo ich na głowie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MoniczkaMonika



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 06, 2014 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też mam problem z wypadaniem włosów, ale nigdy tego u specjalisty nie zgłaszałam. W sumie sama nie wiem, czy powinnam? Wit C wg mnie na pewno mi nie brak.... Gospodarka hormonalna podobno w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krystyna30



Dołączył: 09 Paź 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 29, 2014 2:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stosowałam przez ten cały czas maseczki z drożdży i suplement diety z bambusem i bardzo się sytuacja poprawiłaSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
motylek 1988



Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 11:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A te maseczki sama robisz? Gdzie to można zakupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sob Sty 24, 2015 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Być może problemem rzeczywiście jest brak witamin, ale zamiast łykać tabletki lepiej zadbać o odpowiednio zbilansowaną, bogatą w składniki odżywcze dietę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justynakal85



Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 12:22 am    Temat postu: wypadanie włosów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej mialam taki sam problem tylko chyba wiekszy bo wybralam sie juz do specjalisty. Rowniez stosowalam Vitapil niestety mi nie pomogl nadal mi wypadaly wlosy . Od 4 miesiecy stosuje [reklama] i widze zdecydowana poprawe wlosy mi tak nie wypadaja jak wczesniej a wrecz przeciwnie nanowo mi rosna .Jak sie dowiedzialam tak naprawde w tych wszystkich preparatach najwazniejsze sa aminokwasy a w [reklama] sa az 3 podobno zaden inny nie ma tyle aminokwasow takie info uzyskalam u dermstologa .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liszka



Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 7:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
Mam na imię Asia. Od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie problem ze wzmożonym wypadaniem włosów. Podczas czesania, mycia, suszenia włosów tracę je dosłownie garściami. Szukam jakiegoś rozwiązania. Internet jest pełny środków na takie przypadłości. Z pomocą przychodzą jednak rankingowe zestawienia na temat tych środków (przykład jednego z ich wielu: https://www.zadbanewlosy.pl/tabletki-na-wypadanie-wlosow-ranking/) Czy takim informacjom warto ufać? Na ile takie rankingi są rzetelne i wiarygodne? Teraz każdy wciska swój produkt. Człowiek już nie wie komu ufać.
Wiem, że można udać się do specjalisty, ale o nich też nasłuchałam się różnych rzeczy. Nie wszyscy dobrze doradzają, a wizyta u każdego kosztuje setki złotych. Co radzicie ? POMOCY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group