Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wyniki z wymazu gardla

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pinszczor



Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 10, 2010 9:34 pm    Temat postu: Wyniki z wymazu gardla Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam odebrałem dzis wyniki wymazu z gardła czy ktos moze mi pomoc w ich odczytaniu ? i czy te pasozyty moga powodowac tradzik ktorego nie moge sie pozbyc i wydzieliny w gardle ktora mnie meczy od paru dobrych lat pomocy ! a to moje wyniki


1 Candida spp -nieliczne(+)
2 Escherichia coli -liczne(++)
3 Neisseriaceae spp -bardzo liczne (+++)
4 Staphylococcus aureus -liczne (++) MSSA
5 Streptococcus milleri -bardzo liczne(+++)

Z tego co sam widze to nie wyglada najlepiej Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to bakterie i grzyby - jak najbardziej mogą powodować nieprzyjemną wydzielinę. należy leczyć wg antybiogramu
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pinszczor



Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 2:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za informacje a czy moga powodowac tradzik ? bo mam 22 lata i nie moge sie go pozbyc juz od 5 lat ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, zwłaszcza Staphylococcus aureus lubi powodować trądzik ropowiczy
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pinszczor



Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 2:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze ja mam tradzik zaskornikowy rece mi opadaja nie wiem co mam z tym zrobic probowalem juz wszystkiego ;( moze masz jakies propozycje ? Lekarze mowia zeby nie wyciskac a juz mi sie tego uzbieralo w porach ze szkoda gadac i to sie gromadzi jest tego coraz wiecej i coraz wieksze :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a od dawna się męczysz z takim trądzikiem? jest on bardzo nasilony? leczyłeś się wg antybiogramu?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pinszczor



Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest on bardzo nasilony to takie gromadzace sie pod skora biale grudki tylko na twrazy sporadycznie na plecach. wyglada to tak jakby toksyny nie mialy ujscia przez pory i sie to gromadzi ;/ wystepuja takrze wagry ale w nielicznej ilosci meczy to mnie juz jakies 6 lat ;/ robilem wszystko chodzilem do roznych lekarzy czasami byly efekty ale z czasem znowu powracalo... nie mowiac o kosmetykach z gornej polki. wlasnie dzis biore ostatnia tabletke antybiotyku wg.antybiogramu... po 3 tyg zrobie znowu wymaz z gardla i dodatkowo z nosa zobaczymy czy sa jakies efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group