Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wyniki Holtera proszę o interpretację

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
23431362asd



Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wypisalem reszty informacji poniewaz w innych Komorowych nadkomorowych itp nie bylo zadnych danych tylko same kreski.


ZABURZENIA:

QRS 102132
HR 65
Minimalny HR 42(04:27 2010-07-31)
Maksymalny HR 139(09:05 2010-07-31)
Minimalny RR 242 ms (10:31:27) 2010-07-030)
--------Maksymalny RR 1828 ms (06:41:16 2010-07-31) TO ZOSTLAO SKRESLONE PRZEZ DOKTORA-------Bradykardia 43
Opnienie -
Pauza -

ZMIENNOSC RYTMU SERCA:

SDNN 242 ms
SDANN index 206 ms
SDNN index 118 ms
rMSSD 95 ms
pNN50 32.5%

QT:

SDQT(NN) 44 ms
SVQT(NN)12%
QTmod 325 ms

PODSUMOWANIE:

Rytm zatokowy,
okresowo niemiarowosc zatokowa,
Poza tym bez zaburzen rytmu i przewodnictwa.
Zal T naszerokiej podstawie w ciagu zalego zapisu


Do tego mam suchy kaszel lekkie piski w uszach i czuję jakby prawe ucho zatkane ale tak lekko promieniujące na kawałek kości szczęki.

Gdy zbliża się wieczór tak mniej więcej 18-22 godzina w tym czasie mam jakieś dziwaczne zawroty głowy jakby po 1 browarze, około 23 godziny juz czuje sie dobrze.
RTG, spirometria i wizyta u laryngologa wyszły dobrze. Dostałem leki na alergię jakiś psikacz do nosa i tabletkę na alergię, do tego laryngolog dłubał mi w uchu jakąś sprężynka i wyciągną jakieś syfy nawet nie wiem co to było.
Wczoraj jeszcze miałem takie coś: Leżę sobie i oglądam telewizję, nagle czuję, że coś się wydarzy nie wiem skąd ale czułem, i tak się stało zlękłem się strasznie ponieważ czułem jakby serce mi stanęło na kilka sekund ponieważ nie czułem bicia trzybająć rękę na sercu i po chwili nagły zastrzyk ciepła tak do głowy uderzył i serce zaczęło bić bardzo szybko przez 5-6 sekund. Po tym było już spokojnie, wiem , że miałem 2 miesiące temu podobny objaw tylko, że2 takie ataki ale tylko samo przyspieszanie serca bez tego uczucia jakby stanęło. W ciagu 30 minut miałem 2 razy to samo tak po 5-6 sekund.
Straszny lęk i telepanie się nóg, rąk całego ciała mimowolne.
Nie mogłem trzy dni zasnąć do 3-4 w nocy
Prosił bym o zdiagnozowanie problemu lub jakieś swoje podobne doświadczenia.

Dodano po 2 minutach:

Jeszcze dodam, że nie jest to codzienne i te zawroty trwają czasami tylko 30 minut a czasami z 5h
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group