Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wyniki gastroskopii - otrzymywanie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cwirek



Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 7:55 am    Temat postu: Wyniki gastroskopii - otrzymywanie. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy od razu po badaniu (tzn. gastroskopii) otrzymuje się wyniki, czy zabiera je szpital bądź przychodnia.

01.06 mam ten zabieg, a na lekarza by zobaczył wyniki i przeprowadził leczenie musiałbym czekać do sierpnia, więc chciałbym z tymi wynikami iść prywatnie. Czy jest to możliwe? Nie ma z tym problemu? I właśnie co z wynikami - mogę je otrzymać?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cwirek
wyniki są dla Ciebie. lekarz nie może Ci ich zabrać.
ja swoje wyniki dostałam zaraz po badaniu, a tydzień po tym miałam do odebrania wyniki z testem na helicobacter.
więc myślę, że od razu dostaniesz je do ręki choć to może zależeć od przychodni/ szpitala, w których wykonasz badanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cwirek



Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki!

Dodatkowe pytanie:
Mogę bez problemu iść z tymi wynikami do innego lekarza (w ogóle innej przychodni - prywatnej) i tam mi zapiszą leczenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak:) wyniki są dla Ciebie. i to Ty decydujesz komu i gdzie je pokażesz. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group