Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wynik rezonansu ???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AsiaF



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: net
PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 3:02 pm    Temat postu: wynik rezonansu ??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
kilka dni temu miałam wykonany rezonans magnetyczny głowy celem sprawdzenia aktualnego stanu zdrowia. W 1998 roku przeszłam krwotok podpajęczynówkowy, potem utworzyła się przetoka t-ż, która po jakimś czasie sama "zarosła". W RM z 2007 roku napisano: "Wokół trójkąta lkb widoczne są drobne poszerzone naczynia o przebiegu cranio-caudalnym", w obecnym badaniu RM stwierdzono : "obraz opisywanej zmiany położonej bocznie przy trójkącie lkb nie uległ zmianie".
Problem polega na tym, że mój lekarz jest na długotrwałym zwolnieniu lekarskim i dowiem się dopiero za jakiś czas, jaki jest wynik RM...
Proszę o wytłumaczenie o co chodzi z tymi naczyniami. W google nie moge nic podobnego znaleźć...
Długo nie wytrzymam...
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group