Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wymiotuje po jednym piwie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lola289



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 8:30 am    Temat postu: wymiotuje po jednym piwie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój problem polega na tym że od niedawna wymiotuje po 1 piwie.....
np. wczoraj wypiłam 2 duze warki....na poczatku czulam sie dobrze ale juz po okolo godzinie zaczelo mi byc nie dobrze i zwymiotowalam....to juz nie jest pierwszy raz.... ostatnio poszlam z kolezankami na piwo i skonczylo sie tym samym.... teraz ciagle boli mnie brzuch...czy to jaks choroba?? chcialabym zaznaczyc ze mam tak od niedawna...bo wczesniej moglam pic ile chce i nie wymiotowalam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gakkster



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej walsnie mam ten sam problem od kilku tygodni, co prawda nie wymiotuje po 1 piwie ale już po 3 tak. Kiedys wypijałem 6 i nic mi nie było, teraz 3 piwa i rano wymiotuje jak kot. Proponuje zerwac z piwem, ja zaczynam od dziś. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
laska160



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pijcie wodke jak juz musicie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group