Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wylewanie sie nasienia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulekkk



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 11:12 am    Temat postu: wylewanie sie nasienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawsze po seksie z moim facetem jego nasienie wylewa sie ze mnie.. dlaczego tak sie dzieje? czy powinnam o tym powiedziec lekarzowi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a miałoby wsiąkać czy co? to zupełnie normalne, prawo grawitacji Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiulekkk



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha ;P myslalam ze zostaje w srodku ;P bo wylewa sie nawet jak leze wiec to chyba nie do konca prawo grawitacji.. ;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
glinka67



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

j/w to chyba normalne, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pochwa nie jest idealnie rownolegla w pionie w porownaniu do brzucha, jest pod kątem, dlatego na lezaco tez sie moze wylewac Smile
zreszta, pochwa to nie gąbka ; D
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie.. przeciez ona nie zamyka sie od razu po stosunku i wytrysku w srodku Razz heh
lecisz na kibel i ścieka co ma ściec Razz zupełnie normalne. a nie boj sie- to co ma dotrzec do komorki to dotrze Smile słabsze zgina,wypłyna ale te najsilniejsze zaczepia sie w sluzie i powedruja w odp miejsce Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudusia2121



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rybnik
PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 3:13 pm    Temat postu: Nie wiem co zrobić Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomóżcie mi.. Po każdym stosunku sperma się ze mnie wylewa.. A ja chcę bardzo zajść w ciążę.. Czy to normalne? I czy to możliwe, że jeśli się wylewa, to mimo to zajdę w ciążę? Pomocy... Wink Crying or Very sad



temat przylaczylam do zblizonego problematyka. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze sie wylewa... przeciez ne wsiaka...

Po stosuku sporboj w miare mozliwosci daj jak nawyzej biodra aby sie nie wylewala... slyszalam tez ze mozna zorbic swiece ale ile w tym prawdy jest ze to pomaga nie wiem
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ile ma wyciec tyle wycieknie, a reszta i tak dostanie sie do srodka. nie martw sie. mozesz uniesc nogi tak jak pisze Mi i przeczekac ok 3 min Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group