Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wylatuje po .....

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
foremka



Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: miescina
PostWysłany: Sob Kwi 25, 2009 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak ja wiem i to jest innyt problem ...ale zawsze jest taka nadzieje a nóżSmile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malineczka16



Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 1:09 pm    Temat postu: ciaża ;/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od prawie roku staramy się z narzeczonym o dziecko lecz kiedy konczymy sie kochać jego sperma wylatuje mi z macicy cała co mam zrobic ;/ ? Sad

[color=green]--- Pisz w odpowiednich tematach jeśli takie istnieją a nie zakładaj nowych. Dopuszczalne są trzy znaki int. obok siebie. Dotyczy to też emotek. Czytaj REGULAMIN--- tosia81[/color]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poczytaj posty wyżej.
Wylatująca sperma po stosunku to rzecz naturalna i niema nic wspólnego z płodnością
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 12:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rok to dlugo. powinniscie sie przebadac,oboje.byc moze jego sperma jest za slaba, lub Ty nie jajeczkujesz albo masz jakies torbiele itp.
dlatego nie ma co zwlekac tylko maszerowac z narzeczonym na badania.
powodzenia!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group