Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wyjazd i apteczka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 7:47 pm    Temat postu: wyjazd i apteczka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poradźcie co zabrać ze soba, jedziemy z małymi dziećmi i o nie sie martwię najbardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 11:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z myśla o dzieciach to zapakuj wszystko Very Happy dzieci mają dziwne zawsze pomysły i zawsze leki się przydają. Ja to mam dużą kosmetyczke na leki dziecka, biore duże opakowani środków przeciwgorączkowych, pakę plastrów, flostrum na biegunkę i przygody żolądkowe, bardzo szybko działa, żel aloesowy na poparznia słoneczne, też fajnie ię sprawdza na jakieś potówki, nawet pogryzienie przez meszki, komary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smegi



Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja się cieszę że zabrałam ze soba do walizki ten spray https://www.doz.pl/apteka/p128281-DOZ_PRODUCT_Panthenol_spray_150_ml tak nas spiekło w górach że szok, popsikaliśmy się wszyscy panthenolem i szybko to złagodziło i pieczenie i zaczerwienienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group