Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wyjaśnienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nicolas25



Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 9:51 am    Temat postu: wyjaśnienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
odbyłem stosonek ze swoja dziewczyną, podczas którego pękła prezerwatywa, w pierwszej chwili nie zauważyłem tego i wprowadziłem penis do pochwy; do wytrysku nie doszło, ani wewnątrz, ani na zewnątrz. Rano dziewczyna stwierdziła ból brzucha, doszła do wniosku, że są to bóle owulacyjne. Zażylismy postinor, ale dopiero po 65 godzinach po stosunku, gdyz stousnek odbył się w weekend oraz lekarz inetrnista odmówił nam przepisania leku. Lekarz ginekolog, od ktorego dostaliśmy receptę, stwierdził 12 dzień cyklu.
Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 9:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uważam, że żadne. Wzięła dziewczyna Postinor, to powinno pomóc, jeżeli w ogóle zaszła w ciażę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nicolas25



Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki, troche mnie to uspokoiło, ale co z kropelkowaniem i płynem preejakulacyjnym, jeżeli były to dni płodne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po zażyciu prostinolu nie jest możliwe zagnieżdzenie sie zarodka (czyli połączonego jajeczka z plemnikiem). Dlatego w tym wypadku kropelkowanie, dni płodne i nie, są raczej ciekawostką którą warto znać na przyszłość, niżeli fakt mający coś zmienić w tej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MagdaL



Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, mam pytanie: Czy w aptece są dostepne tabletki bez recepyt ,ktore mozna zarzyć po stosunku aby uniknąć niechcianej ciąży?Jesli tak to prosilabym tez o ich nazwę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że nie. To są silne leki, nasączone hormonami... raczej nie ma takich w aptece bez recepty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nicolas25



Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 12:58 pm    Temat postu: wyjaśnienie c.d. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
nawiązując do moejgo ostatniego postu "wyjaśnienie" - tydzień, dokładnie 6 dni, po zażyciu postinoru, pojawiło się krwawienie, wiem, że jest to jeden ze skutków ubocznych postinoru, lecz czy świadczy to, że nie zaszliśmy w ciąże? Dla pewności lepiej wykonać test ciążowy, czy poczekać do "normalnego" krwawienia? Wiem, że w czasie ciąży do 3 miesiąca, mogą pojawiać się krwawienia.

--- edit by Paweł:
Temat scalono
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
qwerty87



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie jesli wzielo sie poprawnie postinor to o ciazy raczej nie warto myslec... jest to tak silny lek ze zrobil co mial do roboty... a na dodatek namieszal... mozesz zrobic test ciazowy alb wg mnie nie potrzebnie... tylko nie stresuj sie jesli okres bedzie Ci sie sporo spoznial... mi sie kiedys spoznial az 2 tyg., wiec nie wtedy nie stresuj...

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 1:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jedynie skutek uboczny postinoru, nie ma się zupelnie czym przejmować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group