Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wydalanie kału z krwią

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
artur2596



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 11, 2014 11:48 am    Temat postu: Wydalanie kału z krwią Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam byłem chory przez tudzień na grype ostra gorączka ból gardła kaszel katar i w końcu mi przeszło minął dzień i strasznie bolały mnie okolice odbytu ciezko bylo usiasc i troche boli jak chodze a dzien pozniej wydalilem dosyc obfity kal z krwią prosze o pomoc co to moze byc w ostatnim czasie duzo leze i ucze sie na zawodzie informatyk wiec w szkole tylko siedze mam 18 lat prosze o pomoc dziekuje.1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Sro Lis 12, 2014 9:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, z tego co wiem to krew w kale nie znacze oznacza poważne problemy, czasem pojawia się własnie z powodu infekcji wirusowej czy podobnych chorób, w Twoim przypadku coś było na rzeczy, bo mówisz że byłeś chory przez jakiś czas więc jest możliwe iż istnieje tutaj jakieś powiązanie. Trudno też mówić tutaj w tak młodym wieku o takich problemach jak hemorodiy czy coś tego typu, bo masz dopiero 18 lat i nie siedzisz chyba już od 7 lat dzień w dzień przy komputerze, prawda? Choć ostatnim czasem staje się to coraz bardziej powszechne, że nawet młodzi ludzie mają już takie problemy. Jeżeli problem się nie powtórzy, nie powinno się nic dziać ale lekarza zawsze można zapytać, a jeżeli się powtórzy to już wyjścia nie ma i trzeba iść zrobić badania.

Pamiętaj jednak, że trzeba dokładnie obejrzeć własny kał, barwa krwi, jej gęstość oraz ilość ma istotne znaczenie przy badaniach i rozpoznaniu, jeżeli byś się na nie zdecydował. Jeżeli problem się pojawiać będzie dalej to nie wykluczone, że będzie potrzebna próbka. Tak czy siak miej to wszystko na uwadze.

No i zacznij się ruszać! Zawod informatyk nie oznacza braku ruchu Smile Wręcz przeciwnie powinno Cię to mobilizować do biegania czy ćwiczenia, żeby lepiej się myślało i lepiej czuł się człowiek.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Polar



Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to hemoroidy? Ale nie ma co gdybać na forum, myślę że krew w kale to poważna sprawa i powinno się od razu z tym zapukać do gabinetu lejarza, a dopiero później pisać na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawelbog



Dołączył: 16 Sty 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 16, 2015 9:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też myślałem , że mam hemoroidy. Zresztą tak sugerował lekarz pierwszego kontaktu. Okazało się , że to efekt wirusa. Polecam fajnego lekarza w Mokotowskim centrum medycznym, który mnie uspokoił że to nie hemoroidy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ArekZ



Dołączył: 17 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 17, 2015 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie musi być nic poważnego, ale lepiej udać się do specjalisty, czasem lekceważymy coś, al wychodzi że to było ważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szczeart



Dołączył: 25 Paź 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 21, 2015 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam poprzednią odpowiedź. O tym koniecznie trzeba porozmawiać z lekarzem gastrologiem. Wiem o czym piszę, bo sam miałem takie objawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group