Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wyciek z ucha krew i ropa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiecich



Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 10:13 am    Temat postu: wyciek z ucha krew i ropa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
W sylwestra zabolało ucho pierwszy raz w życiu, wzięłam 2 x nurofen i przeszło
W Nowy Rok ból sie powtórzył , bolało strasznie az coś chrupnęło i poleciała krew i ropa
Poszłam na pogotowie, lekarz stwierdził ,że błona nie pękła .Dostałam antybiotyk Amoksiklav, krople do uszu Dicortineff i nosa ACC Max
Ból minął po wycieku ale prawie nie słyszę na ucho i straszny szum nie do wytrzymania nerwowo czy to minie????


Dodam ,że zaniedbałam zatoki bo już wcześniej dawały znać o sobie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Polar



Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 11:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale pytania zadajesz. Jak przez internet może ktoś Ci powiedzieć czy to minie? Zastanów się Smile
Idz do laryngologa i to najlepiej prywatnie. Napisz skąd jesteś - może mógł bym Ci polecić dobrego laryngologa bo sam borykam się z piszczeniem od prawie dwóch lat i przez ten czas byłem już u nie jednego...
Dwa województwa zjeździłem szukając pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiecich



Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jadę na 19 do Wa-wy na Hożą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group