Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wybór łóżka do sypialni

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 9:31 am    Temat postu: Wybór łóżka do sypialni Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozglądam się obecnie za jakimś porządnym łóżkiem do sypialni. Gdzie polecicie kupić?

I na jakie rzeczy warto zwrócić uwagę przy zakupie? Aktualnie śpimy na kanapie ale czas na nowe łóżko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najważniejsza tutaj będzie chyba wielkość łóżka. Najbardziej optymalnym i najchętniej wybieranym rozwiązaniem są łóżka do sypialni o wymiarach 160×200 cm (w naszej ofercie znajdziecie także te o wymiarach 180×200 i 200×200 cm). W przypadku użytkowania przez dwie osoby, powierzchnia spania każdej z nich mieści się w granicach 80 cm. To wystarczająco dużo, aby zapewnić użytkownikom odpowiednią ilość przestrzeni do zajęcia wygodnej pozycji ciała podczas snu. Przy takim łóżku można z powodzeniem zmieścić w sypialni stoliki nocne czy kilka dodatkowych mebli. Jeśli zastanawiasz się nad sklepem, polecam to miejsce: https://meblearkadius.pl/tag/lozka-bez-zaglowka/ - w dobrej cenie mają w nim meble do sypialni bez zagłówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Joaska78



Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najważniejsza jest powierzchnia do spania, jeśli masz dużą sypialnię to polecam Ci zakupić łóżko o wymiarach 180x200, a nawet 200x200. Nie wiem jaką powierzchnię do spania masz aktualnie, ale według mnie im więcej miejsca, tym lepiej. Druga sprawa to twardość materaca, choć z tym teraz nie ma takiego problemu, bo można zamowić materac dzielony, jedna strona jest twardsza od drugiej. Ostatnio kupowałam narożnik w Wiki Meble https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/NAROZNIKI ale widziałam, że mają w ofercie też łóżka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wixnia



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ikea, agata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mestia



Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 30, 2019 12:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Samo łóżko nie jest tak ważne, jak odpowiednio dobrany materac. Ja się sporo naszukałam, naczytałam się i im więcej czytałam, tym miałam wrażenie, że wiem mniej Wink Znajomi polecili mi firmę Sheepo, sami od niedawna mają materac od nich i są zadowoleni. Moje problemy z kręgosłupem wymagały odpowiednio dobranego materaca, przyznaję, że obawiałam się kupić przez internet, ale przekonała mnie możliwość miesięcznego testowania. Postawiłam na materac sprężynowy Norbert, z dodatkową warstwą maty kokosowej, dzięki której materac jest odpowiednio twardy, a jednocześnie bardzo wygodny, ugina się tylko w miejscu nacisku. Szczerze? Nie pamiętam kiedy tak wygodnie spałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawel34



Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 22, 2019 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My wybraliśmy łóżko o wymiarach 180x200 mniejsze w ogóle nie wchodzi w grę Wink Bardzo fajnie pomyślane, bo jest z podnoszonym stelażem i możemy tam schować pościel na zmianę i koce. Razem z materacem wyniosło mnie tylko 979 zł, bo akurat jest promocja. Kupowaliśmy przez internet w sklepie akord. Bardzo dobre jakościowo meble i super ceny. Wzięliśmy to łóżko na próbę i teraz zamawiamy sobie od nich jeszcze komodę https://sklep.akord.net.pl/55-komody-rtv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roman77



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 7:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I bardzo dobrze. Przecież dzisiaj jesteście w stanie zaaranżować mieszkanie zgodnie ze swoim pomysłem i właśnie w taki sposób powinniście zrobić. Co do dobrych sklepów, to na pewno warto zajrzeć do https://nowameblarnia.pl/lawki i tam poszukać czegoś idealnego dla siebie. Jeśli zastanawiacie się, co będzie dla Was najlepsze, to zawsze możecie skorzystać ze wsparcia ich projektantów. To niezwykle wygodna rzecz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group