Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wpływ obrzezania na wygląd penisa?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shadow-rox



Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 8:59 pm    Temat postu: Wpływ obrzezania na wygląd penisa? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy umieszczam to w odpowidnim dziale, ale: Pytanie kieruje głownie do kobiet. Co sądzicie o obrzezaniu? Jakiego "przyjaciela" wolicie? Cool Jaki bardziej się Wam podoba z czy bez Smile Pozdrawiam.

---edit by Wind_of_hope---
temat przenosze w odp miejsce. prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem


a ja zmieniłam trochę tytuł tematu, bo jest temat o obrzezaniu w dolegliwościach intymnych ale tutaj chodzi nie o strone medyczną Smile
emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ma raczej wzgledy medyczne niż estetyczne. Co za różnica..Jak sie kocha to jest wszystko jedno.

Jeśli jest stulejka,często zdarzają się infekcje, przeszkadza Ci ona w czynnościach fizjologicznych, to należałoby ja zoperować.

Musisz tylko pamiętać, że po zabiegu Twoje doznania sie zmniejszą...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
shadow-rox



Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 1:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi to w żadnym wypadku o mnie i mojego Wink chciałem się dowiedziec jakie jest Wasze zdanie Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 2:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie wnikam czy o Ciebie i Twojego czy nie Wink Tak było mi po prostu łatwiej pisać....

Mam juz troszke dosyć bezosobowego lekarskiego tonu Wink Very Happy
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group