Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

WPADKA

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Lis 09, 2007 6:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind ale nie wszyscy tak robia jak ty Wink
ja tez uzywam tej metody odkad jestem z moim terazniejszym mezczyzna... do maciezynstwa dojzalam dopiero niedawno, a przedtem uzywalam prezerwatyw i bylo ok... no moze z jednym malym incydentem w ktorym musialam wziasc tabletke "po"... wiec antykoncepcja to nie tylko chemia i dobrze ze ona istnieje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Lis 09, 2007 6:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jasne, ja to rozumiem wind_of_hope i zycze powodzenia Exclamation Wink ja tez nie chce stosowac zadnych tabletek antykoncepcyjnych czy cos w tym stylu i jestem naprawde anty do tego nastawiona..nie musze zreszta tego uzywac bo nie kocham sie codziennie z moim chlopcem. Mieszkamy niecala godzine drogi od siebie wiec widujemy sie 2-3 razy w tygodniu..a co za tym idzie nie kochamy sie codziennie Wink wiec gumki wystarczaja nam w 100% choc wiem ze one zawodza czasem ( sama tego raz doswiadczylam Sad ) Narazie niech bedzie tak jak jest. Kalendarzyk tez prowadze i co jest dziwne ze mam regularne cykle (29-32) dni a tak naprawde to od czasu wziecia tablety "po" i tak nie wiem kiedy dokladnie ma miejsce owulacja buuu co o tym sadzisz Question pozdrowki
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lis 09, 2007 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka napisał:
Wind ale nie wszyscy tak robia jak ty Wink


Pituszka Smile ale ja nie mowie zeby ktos nasladował mnie czy cos w tym stylu Smile nie nie nie. wyrazam swoje zdanie co do metody i tabsow Wink pzdr. Cool Wink

ewela_01 napisał:
Kalendarzyk tez prowadze i co jest dziwne ze mam regularne cykle (29-32) dni a tak naprawde to od czasu wziecia tablety "po" i tak nie wiem kiedy dokladnie ma miejsce owulacja buuu co o tym sadzisz Question pozdrowki


nie mam pojecia jak przebiega owulacja po zastosowaniu tabletki "po". Sadze ze jesli cykl sie przesunał to owulacja napewno tez. Bedac w Twojej sytuacji nie ryzykowałabym wtedy sexu do konca heh :)chociaz..(mowie za siebie)bardzo lubie ryzyko Wink pozdrofffki Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
felka31



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 1:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka wiem że już kiedyś ten temat był na forum poruszany, ale nadal nie rozumiem w którym momencie zapłodnione komórki jajowe są usuwane w sposób naturalny z organizmu kobiety. Z tego co wiem podczas miesiączki usuwana jest niezapłodniona komłórka jajowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie już kiedyś o tym rozmawiałyśmy Wink

zapłodniona komórka jajowa może być usunięta z krwią miesiączkową tak samo jak niezapłodniona. nie każdej zapłodnionej komórce udaje się zagnieździć w jamie macicy.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group