Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wpadka czy zludzenia?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bonek89



Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 12, 2013 4:30 pm    Temat postu: wpadka czy zludzenia? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!!! potrzebuje informacji....wszedzie pisza co innego..... otoz mialem sytuacje....imprezka...odciecie od swiata wiadomo za duzo %%%%% no i myslalem ze to sen ale okazalo sie prawda :oops:obudzilem sie wiec mianowicie do niczego nie doszlo ale ona jest w ciazy!!!

nie chcial mi stanac wiec poszedlem do toalety sie zmasturbowac (tylko wytarlem) heh wytrysk ok wszystko jak powinno na miejscu po powrocie pieszczotki bla di bla no i postanowilem sprobowac jeszcze raz no niestety znow mi nie stanal ale wszedlem w nia z 2-3 razy moze z 3cm czy jest w takim wypadku mozliwosc zaplodnienia???? dodam jescze ze miala dni plodne(chyba) to bylo dzien moze dwa przed okresem!!!!!


Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 8:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba raczej złudzenia;) A tak serio, to zrobiła test ciążowy, że jest w ciąży?Smile Może nie pamiętasz wszystkiego do końca, a może część spermy utkwiła na penisie, który potem w niej wylądował? Taką drogą mogła zostać zapłodniona, czasem ludzie starają się latami i dziecka nie mogą mieć a czasem wystarczy trochę spermy, silny plemnik i z takiej sytuacji jest to możliwe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bonek89



Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 2:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo bym chcial zeby to byly zludzenia..... w ciazy jest napewno bo z brzuchem lata...no to na bank jest w ciazy tylko teraz powstaje pytanie z kim ?no pamietam raczej cale to zajscie.....to czyli mozliwosc jest ze to jest moje? no to pieknie Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Dodano po 8 godzinach 53 minutach:

jest ktos w tym towarzystwie kto zaglada jeszce na te forum????Ludzie piszcie !!!!!!!!!!!!!!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przed okresem w ciaze sie nie zachodzi,.
a widziales ja z brzuchem czy tylko slyszałes plotki?

wg mnie To nie Ty jestes ojcem.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bonek89



Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 15, 2013 2:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widzialem Embarassed no dobra jak sie nie zachodzi w ciaze przed okresem to co sie robi ??? hehehe dobra to teraz mi powiedzcie w jakim czasie wystepuja dni plodne? przed okresemm czy po okresie ? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group