Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Woda

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ucio69



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 11:58 pm    Temat postu: Woda Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pewien dylemat związany z piciem wod,gdy przez jakiś miesiac piłem zaledwie 1 litr wody i kiedy tak miałem zaczeły sie codzienne bóle głowy a dzisiaj wypiłem dla testu 2 litry i czuje sie lepiej! czy moje odczucia sa tylko takie przejsciowe czy autentycznie to jest mozliwe prosze o odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ból głowy nie miał nic wspólnego z piciem wody.. a mógł leżeć zupełnie po innej stronie :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ucio69



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 12:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nio tak ale czy tio w jakiś sposób nie rozrzadza krwi co wspomaga dochodzeniejej do mózgu?|
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
taleńka



Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co słyszałam picie wody mineralnej poprawia samopoczucie, nawet ból głowy może sie z czasem zmniejszyć ale jak napisałam - z czasem Very Happy
należy pic duzo wody mineralnej (oczywiście inaczej zimą jak i latem), organizm uwalania sie od toksyn a my ogólnie lepiej sie czujemy ale myśle ze w Twoim przypadku (tzn bolała Cie głowa jak piłeś litr wody, przestała jak wypiłeś dwa) to niebardzo sie zgadza Very Happy moze ciśnienie było nie takie a ta woda to zbieg okoliczmości jednak Smile a może to Twoje nastawienie bo i ono potrafi zdzaiłać cuda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ucio69



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak poprawić koncetrację i pamięć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej ćwiczeniami pamięci - np. zapamiętywaniem wierszyków czy innych tekstów Smile

dodatkowo możesz przyjmować np. witaminy rozpuszczalne wspomagające koncentracje - dostępne w aptekach bez recepty Smile - takie np. jak plusz...


co do wody - woda oczyszcza organizm z toksyn oraz można powiedzieć nawilża organizm z tąd lepsze samopoczucie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brytka



Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Wto Sty 09, 2007 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze to bedzie dla was dziwne ale ja wypijam jedna cherbate dziennie albo wacle.Maz mnie za to zawsze wyzywa, ale ja nie robi e tego specjalnie.musze sie zmuszac do wypicia czego kolwiek,nie lubie pic i moj organizm wcale o wode nie wola.Wiem ze to jest nie zrowe to co ja robie,ale cale zycie moje tak wyglada i zyje./Nic mi nie jest,wyniki badan tez mam dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 12:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mój mąż też mało pije płynów - jedna cherbatka to sukces Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 12:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja rowniez bardzo malo pije,rano herbata,albo kawa do sniadania i to w sumie wszystko,czasem jeszcze wypije szklanke wody czy napoju.
wszyscy mowia mi,ze zle robie,ale ja nie odczuwam potrzeby,zeby wiecej wypic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group