Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Woda różana i chabrowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ophelia



Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie używam, ale naczytałam się bardzo dużo o wodzie różanej, jednak nie mogę zebrać się do zakupu. Woda różana świetnie ponoć tonizuje twarz, jest naturalna dla naszej cery i nie musimy się martwić o wysyp pryszczy i innych krost. No ale to trzeba spróbować na sobie, bo wyczytać z internetu to każdy potrafi. Może w końcu się zbiorę i kupię ten specyfik, żeby wypróbować sama sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nano



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 14, 2015 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tu masz napisane jak zrobić domowy tonik różany Smile http://www.biomedical.pl/uroda/oczyszczanie-twarzy-6303.html - zabieram się właśnie do zrobienia go.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asane



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 15, 2015 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a można robić tonik różany z suszonych płatków róży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tigerek



Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 12:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ophelia napisał:
Nie używam, ale naczytałam się bardzo dużo o wodzie różanej, jednak nie mogę zebrać się do zakupu. Woda różana świetnie ponoć tonizuje twarz, jest naturalna dla naszej cery i nie musimy się martwić o wysyp pryszczy i innych krost. No ale to trzeba spróbować na sobie, bo wyczytać z internetu to każdy potrafi. Może w końcu się zbiorę i kupię ten specyfik, żeby wypróbować sama sobie.


moja żona używa wody różanej zawsze stoi w łazience, pięknie pachnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jeremka
Spamer


Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wodę różaną robię sobie w domu,przepis na wodę z róż jest prosty i nie wymaga magii, a i zdrowsza woda niż taka którą kupuje się w sklepie...

[zakaz zamieszczania linków na forum]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Userka



Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 9:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja stosowalam przez 3 tygodnie i nie zauwazylam zadnej roznicy. Wiec przestalam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do mnie to jakoś nie przemawia... tzn. ok moze fajnie sie komuś sprawdza, ale u mnie to i tak w grę wchodzą dermokosmetyki. A jesli chodzi o tonizacje i takie naturalne nawilzanie to mam taka emulsję miceralną https://www.cetaphil.pl/82/cetaphil-em-do-mycia/ dermatolog mi zaleciła tez dlatego ze mam bardzo wrazliwa cere i to po sporych przejsciach jesli chodzi o zabiegi kosmetyczne, a emulsja oczyszcza i odswieza i tez uelastycznia cere
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pldi



Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 5:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Używam tych http://freshandnatural.pl/pl/produkty/pielegnacja-twarzy/?p=2 hydrolatów i mogę je tylko chwalić, maja fantastyczne właściwości i świetnie działają na skórę a poza tym są całkowicie naturalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group