Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Włókniak czy kłykciny kończyste ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin_1980



Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 8:34 pm    Temat postu: Włókniak czy kłykciny kończyste ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Od kliku lat mam problem z brodawkami u dołu żołędzia.
Byłem już u kilku specjalistów (lekarze wenerologi). Jedni stwierdzili, że to włókniak, inni zaś że to kłykciny kończyste.
Dwa razy korzystałem z płynu Condoline - nie pomogło, potem kilka razy z maści Aldara, tu również nie pomogło. Ostatnia opcja to chyba już tylko zamrożenie.

Poniżej zamieszczam linki do fotki penisa podczas erekcji.
1 - http://zapodaj.net/46ac130059c1.jpg.html
2 - http://zapodaj.net/fbaf1578522c.jpg.html
3 - http://zapodaj.net/b68a6c625880.jpg.html

Co to może być ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anonim1418214357



Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 1:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie już znasz odp. fotek nie ogl.
tak czy owak - najlepszym sposobem na zdobycie pewności, nieco kosztownym jest test DNA na obecność HPV

trzymaj się, zdrowia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marcin_1980



Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź znalazłem w Internecie, wysyłając zdjęcia do pewnego lekarza oraz na forach internetowych. Dlaczego nie pomogli mi lekarze specjaliści, tego nie wiem.

Znalazłem coś podobnego do moich dolegliwości, nazywa się to "Grudki perliste". Obszerniejsze wyjaśnienie znalazłem na stronie -> link usuwam.
Można je usunąć laserem CO2.

Już na szczęście po wszystkim, byłem w SKIN LASER STUDIO w Katowicach. Cały zabieg trwał może 5 - 10 minut i był całkowicie bezbolesny, 20 minut wcześniej trzeba wysmarować maścią żołędzia, która znieczula podczas zabiegu laserem CO2. Kilka godzin po zabiegu trochę piekło, ale nie było tak źle. Zapłaciłem 250 zł za całość (wizyta + zabieg). Także bez obaw, jeśli ma ktoś jakieś opory to naprawdę nie ma się czym przejmować.

Niesamowite jest to, że jeździłem po różnych specjalistach, płacąc im 50 - 100 zł za wizytę, a nie uzyskałem konkretnych informacji. Mało tego stosowałem płyny i maści, wydając kilka set złotych w aptece, a które były zbędne i mogły zaszkodzić zdrowiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eizzy
Spamer


Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 3
PostWysłany: Pon Lip 07, 2014 10:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktoś jeszcze szukał, to informacje o kłykcinach można znaleźć tutaj [zakaz umieszczania linków na forum]

Ktoś się postarał i zebrał wszystko o nich w jednym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group