Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Witaminy i minerały dla mężczyzn

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba1234



Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 08, 2014 8:16 pm    Temat postu: Witaminy i minerały dla mężczyzn Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Czy ktoś mógłby coś polecić. Jestem strasznie zmęczony ostatnio, chyba brakuje mi jakiś witamin? Mam 32lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 10:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak Smile Po pierwsze magnez, żelazo, witaminy z grupy B i magnez - to wszystko ogólnie mówiąc odpowiada za siłę, koncentrację, zdrowie, dobre samopoczucie, witalność i tak dalej Smile Facet siły też potrzebuje więc i białka trochę nie zaszkodzi, drób, ryby, ryż i tak dalej. Ogólnie dobrą diete warto wybrać, zamiast ziemniaków na obiad, czasem ryż, czasem kasza, do tego np buraczki. Na śniadanie, przykładowo jajko na miękko, z chlebem raozwym (ew. na kolacje a śniadanie jeszcze mocniejsze). Do tego dorzucać warzywa, pomidor, sałata, szpinak, kalafior, marchewka, pietruszka - można próbować np, "chińskich dań" domowej roboty, czyli właśnie ugotować ryż, do tego filet i np, przyrządzone warzywka Smile

Jeżeli chodzi o suplementacje to zwolenniczką nie jestem ale cóż, są w aptekach preparaty rozpuszczane w wodzie, czy bezpośrednio do połykania, typu magnez, lub mieszanki z kwasem foliwoym, witaminami A, B, E czy C i tak dalej Smile Fajnie było by, gdybyś też się określł czego konkretnie oczekujesz od takiej suplementacji, czego Ci brak Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Suplementy suplementami... spróbuj właśnie jeść więcej drobiu, ryżu, ryb, jajek, produktów mlecznych, serów, mleka itp, owoców, warzyw i tak dalej... Ułóż sobie fajny jadłospis a zobaczysz, że żadna suplementacja potrzebna Ci nie będzie ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zales1



Dołączył: 19 Sie 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na rynku takich preparatów jest naprawdę dużo. Można je znaleźć w aptekach, sklepach dla sportowców,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Wrz 06, 2014 8:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kuba to zależy co robisz w ciągu dnia i czy dostarczasz sobie odpowiedniej ilości kalorii Smile jeśli nie to może powodować u ciebie ogólne osłabienie czy też zmęczenie. A jeśli nie tutaj leży problem wtedy dopiero zainteresowałabym się suplementami diety Smile taki jak chociażby żeń-szeń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Arbuz



Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 08, 2014 9:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu mam podobny problem co Kuba, non stop zmęczony, w pracy to czasem potrafie zasypiać przed ekranem. Jem regularnie 5 razy dziennie, wyniki krwi w normie i no nie wiem o co chodzi i czego brakuje dla organizmu. nie wiem jak ten stan zlikwidować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kwiatkowska



Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Gru 12, 2014 2:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może to kwestia braku ruchu i powietrza. Pogoda paskudna, to i z domu nie chce się wyjść. Może trzeba pójść na siłownię po trochu się rozruszać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka01



Dołączył: 23 Sty 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 1:59 pm    Temat postu: sproszkowany korzen maca bio Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maca to najlepszy sposob na rekonwalescencje i wzmocnienie organizmu, do tego to naturalny afrodyzjak, poprawia nasienie i płodność, jagody goji to najzdrowsze owoce swiata jakie znam. zbyt mlody jestes by sil nie miec. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marek20



Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: szczecin
PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 1:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o witaminach firmy OLIMP. Magnez i ogólny zestaw bo nawet występują w aptekach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tomanek



Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie pomogły w przypadku słuchu te witaminy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group