Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Witam, od 2 dni mam problem z bardzo nietypowym bólem głowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukaszp



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rzeszów
PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 7:38 am    Temat postu: Witam, od 2 dni mam problem z bardzo nietypowym bólem głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wygląda to tak że co jakiś czas - czasami co 10 sekund czasami co kilka minut - czuje z lewej strony/tył głowy - mocny ucisk.
Mozna to porównać do bólu jaki towarzyszy naciskaniu siniaka nabitego na głowie - tego typu ból.
Pierwszy raz mam coś takiego i nie bardzo wiem co z tym zrobić - nie przechodzi. Jak dotykam głowe w tym miejscu to czuje faktycznie jakbym dotykał siniaka (wrażliwa skóra w tym miejscu) - ale nie przypominam sobie jakiejkolwiek sytuacji w której mógłbym sobie go nabić.
Wraz z nagłymi pulsami bólu towarzyszy czasami przymrużenie oka lewego...
Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź co z tym zrobić,
mam 29l lecze się na nadciśnienie (mam tabletki i ciśnienie jest ok)

Pozdrawiam
lukasz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Naprawdę się nie uderzyłeś?
Wątpię by to było związane z nadciśnieniem.
Jedyne co - problem rozwiąże neurolog. A jakieś dodatkowe objawy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lukaszp



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rzeszów
PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 7:15 am    Temat postu: Witam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

własnie że się nie uderzyłem :/ brakuje mi pomysłów co może byc przyczyną :/ jest jeszcze opcja że położyłem się spać z nie do końca wysuszonymi włosami przy otwartym oknie ale czy wtedy by tak mogło być :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aaa, to trzeba było tak od razu. bardzo możliwe, że przeziębiłeś głowę
Arrow po pierwsze z mokrą głową (nawet przy zamkniętym oknie) nie można się kłaść spać, bo kiedy śpisz spada ciepłota ciała, krew wolniej krąży... wtedy możesz właśnie mieć powikłania takie jakie masz.
Arrow a już przy otwartym oknie to hardcore...

Będzie Cię bolała głowa. Musisz się przejść do lekarza by się dowiedzieć co zrobić. Ale póki co jak będzie zimno, to czapę noś. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 11:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
tez mi się wydaje, że to od skóry głowy, ponieważ kiedy przeziębimy skórę głowy jest ona taka obolała. Też tak miałam kiedyś. Mogą nawet wypadać włosy później.
Pozdrawiam,
Iwa
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lukaszp



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rzeszów
PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 4:09 pm    Temat postu: Hej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za pomoc - to chyba tylko to hehehe żona nastraszyła mnie że mam guza mózgu hahaha ok postaram się bardziej suszyć głowe przed spaniem a na pytanie czy bardzo bolało odp. że tak czasami ściskało że aż oko mi się lewe samo zamykało także lekko nie było Shocked ale jest już coraz fajniej - nawet nie brałem żadnych przeciwbólowych Very Happy

Pozdrawiam,
lukasz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nitrox



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 7:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że przechodzi, ale jednak gdyby coś było nie tak, że wróciło, albo, że doszły do tego wymioty, zaburzenia równowagi, mowy, itp, to idź do neurologa, bo to nie przelewki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgoda Nitrox - lukaszp idź do neurologa, jeżeli coś dalej będzie nie tak.
A Twoja żona niech nie fantazjuje.. już bez przesady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group