Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wilgoć w domu bóle ogólne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martha...



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 11:46 pm    Temat postu: Wilgoć w domu bóle ogólne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
w moim domu jest bardzo wilgotno a to przez to że mamy szczelne okna i mróz podwórkowy "w połączeniu" z ciepłem w domu skrapla się na parapety.
Rano budze się z okropnym bólem dosłownie wszędzie(w kościach-całym szkielecie)... czy mogę mieć reumatyzm. nie wiem dokładnie na czym ta choroba polega, ale wydaje mi się że chodzi o ból kości pod wpływem wilgoci...
prosze mnie oświecić.
jak sobie z tym radzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 30, 2007 11:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm... przyczyna reumatyzmu moze byc m.in wilgoc, i zimno.
Piszesz ze u ciebie w domu jest wilgotno, musialabyc cos zrobic z tyf faktem, moze czesciej wietrzyc pomieszczenia, albo grzac bardziej z umiarem Wink

Sama mieszkam w domu i wiem ze jak czasem zaszalelismy z cieplem to dzialy sie wlasnie takie zeczy grzyb etc.
Ale jesli chodzi o reumatyzm to staraj sie nie wychladziac w szczegolnosi stawow, jak idziesz na dluzszy spacer to zaloz sobie ocieplacze na kolana na przyklad (dostaniesz je w aptece, albo w roznych domach wysylkowych)
I kup koniecznie jakas masc rozgrzewajaca i smaruj rano i wieczorem najlepsza jest Neocapsiderm tylko pamietaj aby ja dokladnie okreznymi ruchami wsmarowac.

PS. wasz dom jest ocieplony?? np. styropianem??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martha...



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 30, 2007 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak nasz dom jest ocieplony... ale jest w nim zimno bo gaz drożeje a mamy gazowe ogrzewanie i rodzice troche oszczędzają ale ja się cieplutko nosze w domku tez w ciepłych dresach chodzę... a w nocy śpie pod dwiema kołdrami bo amy wtedy 15/16 stopni...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 30, 2007 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm... To napewno przez to zimno Rolling Eyes
Piszesz ze masz w nocy 15-16 stopni wiec ten reumatyzm napewno jest od tego
Rolling Eyes
Musisz wybrac czy wolisz oszczedzac gaz czy zdrowie Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martha...



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak to chyba będę musiała się wyprowadzić ponieważ to moj ojciec tak oszczędza i ja nie mam na to zadnego wpływu, niestety jest tak juz dlugo dlatego sypiam pod kilkoma kołderkami z termoforem pod koldrą... chybaze pojde do lekarza i ojciec się zlituje... jak zobaczy wyniki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze sprobuj z ojcem o tym porozmawiac..
Powiedz mu ze masz problemy z reumatyzmam przez to jego "oszczedzanie"
A pracujesz moze?? Jesli tak to powiedz ze dolozysz sie do tego ogrzewania wiecej czy cos.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group