Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

większe oko

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luem



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 06, 2011 12:00 pm    Temat postu: większe oko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie mamy ! Mam problem z oczkiem mojej córeczki- ma 2 i pół miesiąca. Prawe jest nieznacznie większe tzn. bardziej wypukłe. Różnica jest na tyle mała, że trzeba się dobrze przyjrzeć, żeby to zauważyć. Najbardziej jest to widoczne, jak mała ma zamknięte oczka, bo wtedy prawa powieka jest bardziej wypukła. Oko nie jest zaczerwienione ani spuchnięte.Byłam z tym u okulisty, ale niczego się nie dopatrzyła. Ja jednak się boję, że to coś poważnego. Wiecie, jak to jest z lekarzami z przychodni. Z reszta nie robiła żadnych badań, tylko popatrzyła na oczy. Czy któraś z mam ma podobny problem ?????? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bianka16



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Wto Gru 06, 2011 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia wiem,że jeśli coś daną mamę niepokoi, to ma ona do tego podstawy. Osobiście zasięgnęłabym porady u jeszcze innego okulisty, ale koniecznie specjalizującego się w badaniu dzieci. Warto może porobić podstawowe badania na które skieruje pediatra. Nie wiem jak to wygląda u tak malutkiego dziecka, u starszych może to być problem z tarczycą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group