Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Widzenie podwójne po wstrząsie mózgu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maestrini



Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 3:04 pm    Temat postu: Widzenie podwójne po wstrząsie mózgu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
ponad dwa tygodnie temu miałam wstrząs mózgu i do dzisiaj widzę świat podwójnie. Szczęśliwie gdy patrze w dól widze normalnie co pozwala mi pisać na komputerze bez zamykania jednego oka. Okuliści twierdzą, że to wina mięśnia, który zaklinował się w pęknięciu oczodołu; chirurdzy nie widzą pęknięcia oczodołu. Jutro idę do neurologa poznać jego zdanie.
Czy ktoś z Was miał pourazowe widzenie podwójne? Będę wdzięczna za informacje na temat badań, zabiegów, leków itp.. Da sie z tym żyć ale .. wolałabym widziec pojedynczo!
pozdrawiam
Maestrini
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tomakeo



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 2:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuchaj, ja miałem ponad 2 miesiące temu wstrząs mózgu i do teraz mam różne dolegliwości pourazowe ;] jeśli masz problem to zgłoś się do lekarza ;] powie ci że to są pourazowe objawy i to wszystko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maestrini



Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 3:11 pm    Temat postu: podwójne widzenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli również widzisz podwójnie to upewnij się czy nie doszło do pęknięcia oczodołu - u mnie t jednak było właśnie to. Trzeba wtedy operacyjnie naprawić oczodół i uwolnić zakleszczony mięsień.
życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Barbara
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group