Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wątroba a ocet jabłkowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kura_domowa



Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 15, 2016 12:08 pm    Temat postu: Wątroba a ocet jabłkowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, przeczytałam ostatnio, że napój z octu jabłkowego świetnie działa na oczyszczenie wątroby. Czy ktoś próbował takiej mikstury i zauważył jakieś pozytywne efekty lub skutki uboczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agatka34



Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 15, 2016 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja od miesiąca pije napój z jedną łyżeczką octu jabłkowego, wodą i odrobina miodu. Schudłam 3kg i ogóle moje samopoczucie sie znacznie poprawiło -osobiście polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
panidomu



Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 11:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

je tez polecam! Odkąd regularnie pije ocet jabłkowy czuje się znacznie lepiej. Wątroba się oczyściła i co najważniejsze nie mam już dolegliwości jelitowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chris72



Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 17, 2016 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie tez sie chyba sprawdził. podszedłem do tego raczej sceptycznie, bo nie do końca wierze w magiczne moce naturalnych produktów, ale stwierdziłem, że może nie zaszkodzi. Przez długi czas miałem problemy z trawieniem, podolewała mnie wątroba... nie chce nic mówić, ale odkąd na czczo pije ocet jabłkowy (rozcieńczony z wodą) to dolegliwości ustąpiły i to chyba zasługa octu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciastko89



Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 26, 2016 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pisząc na swoim przykładzie: ocet jabłkowy jest świetny jeśli chodzi o oczyszczanie wątroby i o przyspieszenie przemiany materii. Jakieś 3 miesiące temu, bez konkretnego powodu, zaczęłam mieć gorsze samopoczucie (stany depresyjne i uczucie niepokoju). Oprócz tego zauważyłam, że zaczęły mi się pojawiać drobne piegi i lekkie przebarwienie (był środek zimy i nie chodzę do solarium). Przeczytałam, że coś takiego może być objawem właśnie zanieczyszczonej wątroby, więc zaczęłam szukać informacji na temat oczyszczania wątroby. Przez przypadek trafiłam na przepis na domowy ocet jabłkowy i jego cudowne właściwości. Pomyślałam, że właściwie dlaczego nie.

Co prawda nie zrobiłam sama tego octu, ale kupiłam w sprawdzonym małym sklepiku. I zaczęłam regularnie pić na czczo. Mieszanka octu i wody z odrobiną miodu sprawdziła się rewelacyjnie. Po jakimś czasie picia mikstury zauważyłam, że moje samopoczucie jest o niebo lepsze, przestałam mieć ciągle chandrę, zaczęłam mieć więcej energii a skóra stała się jakby jaśniejsza. Natomiast jedynym efektem ubocznym jest to, że straciłam na wadzę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ice_Girl



Dołączył: 06 Wrz 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 26, 2016 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No może nie koniecznie ten ocet jabłkowy. Sama go piłam jakiś czas ....Fakt faktyczne pomaga...ale odczujecie jego rezultaty po roku, dwóch jak zaczniecie mieć problemy właśnie z wątroba Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 23, 2017 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Akurat o takiej kuracji to nie słyszałem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 11:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może i pomaga jednak za nic nie zmusiłbym sie do picia octu jabłkowego. Po pierwsze mam zgagę i coś takiego mogłoby jeszcze bardziej ją sprowokowac. Po drugie czy są jakieś badanie potwierdzające takie kuracje?

Polecam poczytać sobie raczej o fosfadylocholinie i jej wpływie na wątrobę:
jest niezbędna dla neuroprzekaźników
bierze udział w sygnalizacji miedzykomórkowej
uczestniczy w metabolizmie lipidów
bierze udział w rozwoju oraz w procesach pamięci

Tutaj jest kilka informacji: http://www.essentiale.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alan159



Dołączył: 26 Sie 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pniewy
PostWysłany: Sob Sie 26, 2017 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez pije i skutkow ubocznych pokico nie rejestruje Wink


___________
Cellinea cena


Ostatnio zmieniony przez Alan159 dnia Pon Paź 09, 2017 8:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nazz



Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 13, 2017 11:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiem Wam, że ból wątroby jest uciążliwy i może mieć wiele przyczyn... mi dużo sie wyjasniło gdy przeczytalem artykul https://adamed.expert/bol-watroby-co-robic-w-przypadku-dolegliwosci-watroby/ pisany przez expertów i w sumie nie musialem isc do lekarza by wiedziec co jest grane Wam tez polecam tam zajrzec Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group