Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Warga blizna + wybrzuszenie jak się pozbyć?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trans



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 12:26 am    Temat postu: Warga blizna + wybrzuszenie jak się pozbyć? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów. Mój problem polega na tym że rok temu miałem rozciętą warge z powodu mojej głupoty, ale nie mówmy o tym. Warga(górna) była rozcięta na wylot rozcięcie miało długość 1-1.5cm blizna to nic ale po zszyciu zauważyłem wybrzuszenie myślałem ze to minie ale nie minął rok i dalej jest. Wybrzuszenie moge opisać tym, że jest twarde i jak naciskam na to miejsce to mam takie uczucie jakby tam był gumowy kamień ;/

Moje pytanie brzmi: Jak usunąć to wybrzuszenie?(jak zrobie zdjęcie to je upoblikuje, aby było jaśniej)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 12:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrób fotkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Madelajn



Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 11:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrób zdjęcie. Ale myślę, że może to być powikłanie złego zszycia wargi i nieprawidłowego zbliznowacenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Trans



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oto fotki:


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz co ja myslę ze w miejscu blizny zrobil Ci sie bliznowiec. Poczytaj o tym w internecie i zobacz zdjęcia...
Ja też mam bliznowca i ciężko się to koyguje: albo maści, albo laser albo korekta chirurgiczna.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Madelajn



Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Według mnie to właśnie powikłanie złego zbliznowacenia sie rany. Myślę,że powinnaś udać się do jakiegoś lekarza-chirurga plastycznego, który na pewno Ci pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Trans



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinnaś???hehe Powinieneś ;] A może być chirurg z przychodni a nie jakiś plastyczny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 11:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz na poczatku iśc do chirurga ogolnego Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Madelajn



Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 11:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Upsss... przepraszam za pomyłkę Embarassed Oczywiście najpierw możesz się udać do zwykłego chirurga, ale on pewnie odeśle Cię do kolegi, który bardziej zna się na rzeczy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Trans



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masowanie lekko zmniejszylo, raz za mocno to zrobilem i opuchlo.,ale opuchlizna zniknęła jutro albo w pon ide po skierowanie do chirurga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group