Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Walka z nałogami

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saturny



Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja także
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kortes



Dołączył: 02 Maj 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 02, 2019 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
camelio



Dołączył: 04 Maj 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 04, 2019 8:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masakra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
EliG



Dołączył: 28 Cze 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wspieram. Trzeba sporo zamozaparcia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 10:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już mnie nawet nie dziwią rosnące liczby osób majacych problema z nałogami. U mnie odkad pamietam jest walka z papierosami. Rzucam i wracam i tak naokrągło. Aktualnie próbuje juz bez zadnych plastrów, ale siłą motywacji. Jedynym wspieraczem jest ten susz cbd https://konopnechmury.pl/ ktory z tego co pisza wlasnie wspiera w walce z nałogami roznego rodzaju. W jednym z badań okazalo sie, ze cbd zmniejszył liczbę wypalanych papierosów o około 40 %, bez zwiększania apetytu na nikotynę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tomek1231



Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałbym polecić Wam ośrodek do walki z nałogami który znajduje się w Warszawie. Sam kiedyś trafiłem tam gdy borykałem się z problemami z alkoholem. Naprawdę warto zajrzeć na stronę ośrodek terapii uzależnień gdzie znajdziecie mnóstwo informacji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group