Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wahania wagi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 2:54 pm    Temat postu: wahania wagi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem z utrzymaniem stalej wagi. w bardzo szybkim czasie tyje i gwaltownie chudne. praktycznie co sezon mam inny rozmiar ubran. co mam zrobic zeby schudnac (teraz przytylam) i utrzymac stala wage. ps nie stosuje zadnych diet i nie odchudzam sie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kicaja



Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochana masz tyle szczęścia że jeszcze chudniesz!bo ja tyję baaardzo szybko ale żeby schudnąć to mam większy problem...ale daję radę..hehehe..nie wyrzucaj tych mniejszych ciuszków,a będziesz miała mobilizację aby w nie wejśc..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam dość dziwne wahania. Czasem mam 53 kg a czasem około 60 kg. Co dziwne jem normalnie ( nawet dużo ) cholesterol jak najbardziej w najepszym wydaniu. Ale spoko Very Happy Mam dobrą przemianę Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

badania hormonow robilas?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 12:50 pm    Temat postu: Re: wahania wagi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

naneczka napisał:
mam problem z utrzymaniem stalej wagi. w bardzo szybkim czasie tyje i gwaltownie chudne. praktycznie co sezon mam inny rozmiar ubran. co mam zrobic zeby schudnac (teraz przytylam) i utrzymac stala wage. ps nie stosuje zadnych diet i nie odchudzam sie.

WIECEJ JESC
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group