Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Uzależnienie od hazardu! :/

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dahtaris



Dołączył: 09 Lut 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 8:40 pm    Temat postu: Uzależnienie od hazardu! :/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wytrzymam i albo go rzucę, albo nie wiem co zrobię :/ Mój chłopak spędza CAŁE DNIE na maszynach do gry po pobliskich klubach. Już nawet nie mówię, że tam głównie pijaki siedzą, ale przede wszystkim, ILE MOŻNA? Wydaje na to mnóstwo pieniędzy, zaczął pożyczać (nie ode mnie, bo powiedziałam kategorycznie, że mu na to nie dam forsy). Chcę, żeby poszedł na leczenie.
Macie jakiś pomysł? Może z teściową pogadam, bo teść uważa, że problemu nie ma...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wero01
Spamer


Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

porozmawiaj, a jak nie po prostu rzuć go. niestety. nigdy nie wiadomo co mu strzeli na starosc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majewska



Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie, trudno przewidzieć jak on w ogóle będzie się zachowywał z czasem, skoro teraz jest już z nim taki problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tomasz2727koc



Dołączył: 03 Sie 2017
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zacznij działać jak najszybciej on jeszcze Ci w przyszłości podziękuje. Na maszynach nie da sie wygrać na dłuższą mete, wieć jest skazany na wtapianie pieniedzy Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Skaner1990



Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hazard jest podstępną chorobą. Jeśli wiesz, że gra ciągnij na siłę na terapię. Hazardzistą jest się całe życie. Trzeba się nauczyć z tym żyć, by nie grać.

Terapia i forum dla hazardzistów to dla niego jedyny ratunek. A ty się nie pozwól ciągnąć na dno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mczay



Dołączył: 12 Sty 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 2:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z jakiego miasta jesteś? Jeśli z Krakowa, to namów go na wizytę w http://www.centrumdobrejterapii.pl/ - przyjmują w nim specjaliści, którzy na pewno pomogą mu wyrwać się z sideł uzależnienia. To nie jest normalne, szkoda pieniędzy i życia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
StudentMed13



Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 2:04 pm    Temat postu: Trudna sprawa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znam sporo osób z tymi problemami to jest bardzo trudne do pokonania niestety Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Halinka098



Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może warto iść wspólnie do dobrego psychologa. Poszukaj na ranking.abcZdrowie.pl tam szybko się umówisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anka ot tak



Dołączył: 31 Maj 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 4:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Halinka098 napisał:
A może warto iść wspólnie do dobrego psychologa. Poszukaj na ranking.abcZdrowie.pl tam szybko się umówisz

ja tez polecam https://ranking.abczdrowie.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AleksandraMadej



Dołączył: 06 Cze 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 2:51 pm    Temat postu: Hazard- cichy zabójca życia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój syn miał podobny problem, szukaliśmy ratunku gdzie się dało. Jeździliśmy na zajęcia do ośrodków pomocy osobą uzależnionym, pomagało ale na chwile. Aż w końcu trafiliśmy na zespół psychologów z Bydgoszczy. Ośrodek naszywał www.athleticomed.pl . Po spotkaniach z psychologiem w athleticomed.pl syna odzyskał dawną radość życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group