Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Utrzymująca się wysoka gorączka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bart123



Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 4:10 pm    Temat postu: Utrzymująca się wysoka gorączka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,

Mam 25 lat i w poniedziałek wylądowałem w łóżku z temperaturą 39. Moje objawy (poza gorączką) to cieknący ciągłym strumieniem bardzo wodnisty katar (nie mam w ogóle zapchanego nosa ale czuje spływającą wydzielinę, spływa ona w mały ilościach ale trwa to ciągle), który powoduje bardzo intensywny kaszel. Kaszel jest suchy i w tym momencie już bardzo bolesny.

Po wtorkowej wizycie u lekarza, który po badaniu stwierdził lekki szmer przy oddychaniu (nie dość istotny aby skierować na prześwietlenie klatki mimo mojej prośby) oraz powiększone węzły chłonne, otrzymałem baterie leków:

antybiotyk Augmentin + osłonowy
syrop Stodal
i tabletki Clemastinum
całość do brania przez tydzień.

Dzisiaj mamy już czwartek i nie zauważyłem u siebie żadnej poprawy. Temperatura w środę spadła do 37 ale dzisiaj jest już ponownie na 39. Syrop i tabletki dają tylko chwilową ulgę.... Wszystkie leki brane regularnie i według wskazań lekarza.

Co to może być? Czy powinienem naciskać na jakieś dodatkowe badania?
Mimo gorączki chyba będę musiał iść jutro do innego lekarza... Doradźcie co robić bo gorączka mnie wykańcza.



Pozdrawiam,
Bart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group