Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Utrata pamięci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grojmus



Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 10:34 pm    Temat postu: Utrata pamięci Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pewien problem, podczas walki z pewną osobą zostałem uderzony w brode i straciłem przytomność, moja pamięć wygląda jak puzzle które są rozsypane i jak ktoś zacznie o czymś mówić z mojego życia co wiem lub co sie stało to czuje jak mi sie to przypomina i puzzle są oświetlane na jakiś czas latarką a potem oddalają sie ale połowicznie pamiętam co na nich było.
Dzisiaj zostałem znokautowany i nie wiem co robić ponieważ połowicznie straciłem pamięć. Mam się martwić ? Gdzie z tym iść ? Czy samo wróci ?
proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Gru 02, 2009 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli czujesz że tracisz/ straciłeś pamięć- nie czekaj.
idź jak najszybciej do lekarza!
utrata przytomności, świadomości i pamięci nie są normalnymi objawami.
mogą świadczyć o urazie mózgu dlatego każdorazowy incydent wymaga konsultacji lekarskiej.
zacznij od ogólnego- niech skieruje Cię do neurologa lub do szpitala na szczegółowe badania.
nie ma na co czekać. potem może być za późno i już pamięci nie odzyskasz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group