Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Usuwanie żylaków metodą EVLT, a latanie samolotem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emi92



Dołączył: 07 Lip 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 11:18 pm    Temat postu: Usuwanie żylaków metodą EVLT, a latanie samolotem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy po laserowym usuwaniu żylaka z jednej nogi, mogę dwa dni później lecieć samolotem? Czy są jakieś przeciwskazania do latania samolotem po takim zabiegu? Lot miałby trwać niecałe 3 godziny. Oczywiście podróż w wyrobach uciskowych 2 stopnia ucisku. Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie. Może tutaj ktoś miał podobną sytuację. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Adamek430



Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba nie ma przeciwskazan ale przedzowoń do lekarza z pytaniem. Wiesz warto się upewnić



_______________
Tabletki na wypadanie włosów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
frania20



Dołączył: 16 Lis 2017
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 2:49 am    Temat postu: Żylaki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żylaki niestety ma coraz to więcej osób i naprawdę ciężko im przeciwdziałać. W większości przypadków nie możemy mieć wpływu czy one powstaną, czy nie. Znalazłam artykuł o skutecznym i naturalnym leczeniu http://www.gdansk4u.pl/skuteczne-i-naturalne-leczenie-zylakow/ Muszę spytać lekarza, co o tym sądzi.

Ostatnio zmieniony przez frania20 dnia Czw Lis 16, 2017 2:50 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
frania20



Dołączył: 16 Lis 2017
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 2:49 am    Temat postu: Żylaki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żylaki niestety ma coraz to więcej osób i naprawdę ciężko im przeciwdziałać. W większości przypadków nie możemy mieć wpływu czy one powstaną, czy nie. Znalazłam artykuł o skutecznym i naturalnym leczeniu http://www.gdansk4u.pl/skuteczne-i-naturalne-leczenie-zylakow/ Muszę spytać lekarza, co o tym sądzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group