Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Usuwanie blizn potrądzikowych Gdańsk

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PiotrBerek



Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 10:41 am    Temat postu: Usuwanie blizn potrądzikowych Gdańsk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś tutaj jest z tych okolic? Mianowicie na twarzy mam bardzo nieładne blizny potrądzikowe, ktore mam jeszcze z czasów młoddzieńczych. Czyli delikatne dołeczki oraz przebarwienia. O ile kobiety mają dobrze bo mogą sobie to zamalnować to sam raczej tego nie zrobię. Czy są moze jakies zabiegi , ktore mogłyby trochę zredukować ich widoczność?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
radco



Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też miałem ten problem i dopiero niedawno w sumie się dowiedziałem, że togo można się pozbyć. Dziewczyna zabrała mnie do [reklama].
Miałem wykonywane zabiegi [reklama] To taka jakby maseczka, ale piekielnie skuteczna.
Byłem na 4 takich zabiegach i pozbyłem się przebarwień, podobnie jak blizn. Co więcej, krosty, które jeszcze ciągle miałem też znikły i jak na razie się nie pokazują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
teranka



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 22, 2016 12:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh jasne... 4 maseczki i cud Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group