Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Uraz lewej strony szyji, prosze o pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JoeRogan



Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 9:08 pm    Temat postu: Uraz lewej strony szyji, prosze o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, nie wiem już jak mam sobie powódz wiec postanowiłem spróbować tu. Od 6 lat zmagam się z silnym, nieustającym bólem z lewej strony szyi i kaptura. Zaczęło się od piszczenia w uszach wydaje mi się ze od ciężkiej fizycznej pracy i treningu na siłowni potem zaczęło mnie bolec z lewej strony szyi, ale nie przestałem ćwiczyć, ponieważ myślałem ze to tylko tymczasowy ból. Sam sobie zrobiłem krzywdę. Bol nie ustal tylko z czasem się nasilił. Od tamtej pory próbowałem wielu rzeczy, żeby sobie powódź takich jak masaże, akupunktura, różnego rodzaju kremy i tabletki, które wspomagają ścięgna stawy i mięśnie, ćwiczenia wszelakiego rodzaju, noszenie gorsetu Lekarze, u których bylem niestety nie potrafili mi powódź, zdiagnozowali ze przyczyna to prawdomodobne zwyrodnienie stawu sciegna i mięśnia.Jeżeli posiadasz wiedze, która mogla, by mi powódź proszę o kontakt, z chęcią odpowiem na pytania. Dziękuje i pozdrawiam. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bart21N
Spamer


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 01, 2017 7:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam udać się do lekarza, a nie pytać na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group