Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Uraz chrząstki kolanowej

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wpytke



Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej jestem po dwoch operacjach na kolano pierwsza zeby przypiać rzepke w kolanie bo przez 2 lata skakała po kolanie i tarła o chrzastke a druga usuniecie zrostów po poprzedniej operacji. Na poczatku było dobrze ale teraz zaczeło mi kolano bardziej dokuczac dowiedziałam sie od lekarza że mam zniszczoną mocno chrząstke i jest miekka i sie juz nie zregeneruje i niewiem co robic. W tym roku mam mature i nie moge ja zawalić a kolano mi przeskakuje boli jak wchodze po schodach i czuje jak przyciskac chrzstke ze jest miekka co robic! Pomóżcie!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krakolcia



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pomorze
PostWysłany: Sro Kwi 04, 2012 9:30 pm    Temat postu: Kontuzja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Rok temu doznałam małego urazu kolana (niegroźny upadek) wszystko było wpożądku ale za miesiąc zaczeło mnie boleć. Jestem sportowcem, trenuję lekkoatletyke, i musze mieć sprawne kolano, więc wybrałam się do lekarza. Ortopeda stwierdził że mam zmiany chrząstki 2 i 3 stopnia Crying or Very sad powiedział że nic nie da się zrobić i jeżeli dalej będe biegała to w wieku 30 lat (teraz mam 16) mam po kolanie.. Zapytałam się czy są jakieś metody leczenia tego urazu , odpowiedział mi że są tabletki które rzekomo odnawiają chrząstkę (ale powtarzam rzekomo Rolling Eyes ) i jakieś zabiegi i przeszczepy które oczywiście jeżeli się nie udadzą to doprowadzą do znacznego pogorszenia stanu kolana. Proszę, jeżeli macie jakieś rady albo wiecie coś na ten temat to pomóżcie mi, ja nie wyobrażam sobie życia bez sportu Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group