Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

upławy

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 10:36 am    Temat postu: upławy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co to sa upławy?? i czy wystepuja u kobiet w ciazy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 11:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co pamietam to objaw lekkiego zakażenia.u kobiet w ciazy wystepują dość często Smile

Pamietam z własnego doświadczenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a po czym moge stwierdzic ze mam uplawy czym one sie charakteryzuja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przedewszystkim sa białawe a do tego wystepuja napływowo - czasem można poczuć wyciekająca wieksza ilośc śluzu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli jak ja ostatnio dosc czesto czuje tak jak bym miala mokro w majtkach a tak wlascie to nie mam tam za duzo sluzu to to moga byc uplawy i sluz jest taki bialy rozciagliwy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak - to mogą być upławy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 4:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czego objawem moga byc takie uplawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 4:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a i czy np jesli kobieta jest w ciazy to w mniej wiecej ktorym tygodniu pojawiaja sie takie uplawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to przyczyna jakiegos zakazenia

w ciazy moga wystapic w kazdym momecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 5:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jesli mam wlasnie takie uplawy i do tego od jakis 2 tygodniu boli mnie lewy jajnik co to moze oznaczac? a moze jestem w ciazy i dlatego mnie boli ten jajnik i mam uplawy? ale ja strasznie nie chce byc w ciazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group