Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ukąszenia owadów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
omadzia5



Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 8:35 pm    Temat postu: ukąszenia owadów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Wczoraj w nocy coś ugryzło moją 4 letnią córcię w policzek.Na początku było to zwykły ślad jakby po komarze.Nie jestem jednak pewna czy to był komar czy inny owad.Po dzisiejszej nocy miejsce ugryzienia spuchło,a do tego oczko zaczęło łzawić,miejsce ukąszenia jest czerwone w środku,a wokół różowe.czy jest jakiś sposób żeby pozbyć się opuchlizny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

omadzia5
mojej siostrzenicy też się tak robi po ukąszeniu przez owada.
jej lekarka kazała ukąszenie smarować Fenistilem a jak bardzo spuchnie to specjalną maścią (na receptę).
pomaga też altacet w żelu. i wapno dla dzieci.
jeśli małej to nie zejdzie radzę udać się do lekarza. może przepisze coś dodatkowo na alergię.
moja siostrzenica bierze Zyrtec i już tak nie puchnie po ugryzieniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group