Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

uderzenie w glowe i ytrata przytomnosci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miskich



Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 9:09 am    Temat postu: uderzenie w glowe i ytrata przytomnosci Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czsec

pare dni temu uderzylem sie w glowe. Wstawajac uderzylem sie w deske i mialem guza. Zaraz go rozmasowalem troche bolał nie stracilem przytomnosci jeszcze z pare godzin pobolewal ten guz.
Nastepne kilka dni jak tylko dotykałem w miejsce uderzenia to mi troche pobolewal. Cztery dni po zdarzeniu odczuwam pulsujace cieplo glowy od czubka w strone czola. Nie bylem jeszcze u lekarza bo glowa mnie nie boli tylko teczasmi mam te pulsujace ciepl i delikatne mrowienie. przedtem nie mialem zadnich innych objaw teraz jakos mnie zgaga dorwala. Uczucie tego ciepla jest porownywalne z sytulacja kiedy jest sie dluzszy czas na sloncu bez czapkii tedy glowa jest nagzana.

zmienam tytul temtu, pozdrawiam helloween
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 12:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli objawy nie przejdą zgłoś się do lekarza. jednak nie sądzę żeby zgaga miała coś wspólnego z guzem na głowie. no chyba, że mylisz zgagę z nudnościami.
czy oprócz ciepła i zgagi masz jeszcze jakieś inne objawy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes jesli uderzenie bylo mocne to wstrzas mozgu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween- pomyliłeś coś w tytule:P przecież chłopak wyraźnie pisze, że NIE stracił przytomności Laughing Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group