Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

uczulenie słoneczne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulinka675



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 1:27 pm    Temat postu: uczulenie słoneczne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam to uczulenie juz od kilku lat, wystepuje ono w postaci grudek i wągrów na czole, gdy zaczyna sie lato, lecze to aknemycinem plus, ale działa on tylko wtedy gdy zaczyna sie jesien, nie zapobiega on dalszym nawrotom tego uczulenia, od solarium tez mam te krostki, ale nie da sie uniknac słonca, teraz lato stało sie dla mnie udręką, powiedzcie co zrobic zeby słonce mnie nie uczulało???


---- edit by Paweł:
Prosze pisać maksymalnie 3 znaki interpunkcyjne koło siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

używać kreów z wysokim UV - np. 60 .

no i wybrac sie do alergologa - może coś zaradzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
heniek1410



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ile masz lat?
moja kuzynka miala coś takiego od urodzenia ale wieku 13-15 lat całkiem jej przeszło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulinka675



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

za poł roku bede miała 18
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulinka675



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 6:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to moze zaczac powoli przyzwyczajac skóre do słonca, np. zaczac chodzic na solarium?? bo mi sie to robi jak skora dozna szoku, nieopalana i jak nagle wyjde na słonce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najwazniejsze to silny filtr - wtedy nie doznasz poparzenia Smile a skóra powoli zacznie sie przyzwyczajać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group