Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

uczucie 'pełnego pęcherza'

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila111



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 4:00 pm    Temat postu: uczucie 'pełnego pęcherza' Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegos czasu, dokladniej od 5 dni mam ciągłe uczucie parcia na pęcherz. Czuję jakby ciągle był pełny az mnie uciska i wtedy musze isc do łazienki i upuścić z siebie z 3 krople i jest ulga, zdarze usiąść lub się położyć i znow czuje dyskomfort. Jak oddaje mocz nie czuje bolu ani nie ma krwiomoczu. Co to może być??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kamila111 - moim zdaniem masz jakąś początkową fazę infekcji układu moczowego - najprawdopodobniej zapalenia pęcherza moczowego .. takich objawów nie należy bagatelizowac.

właśnie częstym objawem jest uczucie ciągłego parcia na mocz przy małej ilości oddawania moczu, najlepiej skonsultuj się z lekarzem, to najlepsze rozwiązanie .. czytałam kiedyś, że ze statystyk wynika, że co druga kobieta przechodzi przynajmniej raz w życiu zapalenie pęcherza.

* a czy temu parciu na mocz towarzyszy charakterystyczny, silny, kłujący ból w okolicy nadłonowej ?

* czy kiedyś przechodziłaś zapalenie pęcherza lub dróg moczowych ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamila111



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 7:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plus123 tak towarzyszy temu bol podbrzusza, myslałam ze to jajniki tak bolą, ale do okresu jeszcze jakies 2 tyg wiec wydawalo mi się to dziwne. A zapalenie pęcherza miałam jak byłam mała może z 7 lat i byłam u lekarza rodzinnego, pediatry. Dodam, że wtedy silnie mnie swędziało ujsie cewki moczowej i zaraz u wejscia do pochwy. Dzisiaj wziełam 3 tabletki Furaginu i już czuję ulgę od 16 nie byłam ani razu w łazience, to skutkuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group