Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Uczucie miękkich kolan i zawroty głowy.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kerkia



Dołączył: 24 Paź 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 25, 2010 8:26 am    Temat postu: Uczucie miękkich kolan i zawroty głowy. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, od soboty parę chwil po wstaniu mam uczucie "miękkich kolan" jakby się pode mną uginały chociaż nie powoduje to zaburzeń równowagi, jak już się rozchodzę to idzie już dobrze, mam też uczucie lekkich zawrotów głowy bez żadnych mroczków przed oczami i po wstaniu i na siedząco, czasami pojawia się też uczucie ciężkiej głowy i delikatne parcie od środka na zewnątrz. Mierzyłam ciśnienie to miałam niziutkie 105/65 nawet po kawie, mam niedokrwistość mikrocytarną ale nigdy nie miałam takich objawów. Od 2 miesięcy jestem na diecie Dukana schudłam 11kg. Od czwartku miałam gorączkę i zawalone gardło a od soboty zaczełam mieć to uczucie w kolanach od wczoraj doszły zawroty, czuję się paskudnie i martwię się, proszę o jakieś komentarze i porady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fgk



Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pierwszy rzut oka wygląda jak problemy z sercem. Dodatkowo ta dieta dukana - jak chudniesz 5 kg miesięcznie, to to nie może być dobre dla zdrowia. Pewnie brak Ci odpowiednich witamin i stąd organizm zaczyna strajkować. Powiem krótko - dieta, która tak obciąża organizm że chudnie się 5 kg miesięcznie, musi wyniszczać organizm. Podobnie szybko chudną osoby z nowotworami - u ciebie organizm jest podobnie wyniszczony, tylko Ty możesz to jeszcze powstrzymać, ludzie z nowotworami nie mają tak łatwo.

Zacznij odżywiać się zdrowo, a sama będziesz chudnąć. Optymalna szybkość to pół kilograma miesięcznie - to jest bardzo dobry wynik, Ty chudniesz 10 razy szybciej. Po takiej wyniszczającej diecie na pewno przytyjesz z powrotem, bo tak działa nasz organizm. Dodatkowo, wycieńczony organizm będziesz musiała rehabilitować przez dwa kolejne lata aby odzyskać sprawność organizmu sprzed diety, a przez ten czas będziesz łatwo łapać infekcje i choroby. Zastanów się czy warto tak niszczyć swoje zdrowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 5:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fgk
hmm.. sorry, ale ty głupoty gadasz...
optymalne tempo chudnięcia to 0,5 kg NA TYDZIEŃ. nie na miesiąc.
powie Ci to każdy lekarz, także dietetyk.
dieta Dukana nie wyniszcza organizmu- chyba, że organizm źle na nią reaguje- jest to dieta która silnie zakwasza organizm więc nie powinny stosować jej m.in. ludzie z chorymi nerkami.

kerkia
idź do lekarza. być może objawy wynikają z zapalenia gardła. albo ze zbyt szybkiego chudnięcia. trudno to określić - dlatego wskazana wizyta u lekarza i wykonanie badań: krwi oraz moczu (żeby zobaczyć jak nerki tolerują dietę).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group