Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ucisk żeber

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malana



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 10:47 am    Temat postu: Ucisk żeber Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam taką dziwną przypadłość, że kiedy zasnę na boku, budzę się w nocy z bólu. Nie mogę się ruszyć, bo mam wrażenie że żebra wbiły się w któreś narządy wewnętrzne i muszę pomalutku siadać, jakbym miała wyjmować z siebie noże.
Nie mam pojęcia skąd mi się to wzięło, ale jest bardzo dokuczliwe, bo raz że jest to potworny ból, który nie znika nawet po zmianie pozycji, a dwa ja sypiam tylko na jednym bądź drugim boku.
Co to do licha jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 12:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od dawna to masz?
miałaś jakiś uraz żeber?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Malana



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm... Zaczęło się chyba jakieś pół roku temu. Może nieco wcześniej ale rzadko się zdarzało, więc nie zapamiętałam takiego przełomowego momentu. Każdemu może się zdarzyć źle spać, a później było coraz bardziej systematycznie
Nie miałam żadnego urazu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 12:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może to nie żebra Cię bolą tylko coś innego? jakieś organy wewnętrzne. a tylko z pozoru wydaje się, że żebra.
mówiłaś o tym lekarzowi? jeśli nie to warto przejść się do ogólnego.
niech zleci RTG klatki piersiowej i zobaczy czy z żebrami wszystko ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Malana



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, żebra mnie nie bolą, tylko to na co naciskają. Mam takie dziwe wrażenie jakby się naginały i wbijały w narządy wewnętrzne i to one mnie bolą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 8:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Malana napisał:
Nie, żebra mnie nie bolą, tylko to na co naciskają.

hmm. to ja zrozumiałam inaczej Wink
jedyna rada- idź do lekarza. niech zobaczy, zbada. powie o co chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group