Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Uciążliwe nocne polucje.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
travers12



Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 7:47 am    Temat postu: Uciążliwe nocne polucje. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

Otóż mam problem z nocnymi polucjami. Chodzi o to, że od miesiąca się nie masturbowałem, gdzieś tak przez pierwszych 25 dni w ogóle nie miałem w nocy polucji- dziwiło mnie to trochę, bo kiedyś, kiedy się nie masturbowałem parę dni, zdarzały mi się one. Problem jest w tym, że nagle zaczęły się pojawiać, dodam, że stały się bardzo uciążliwe. Oczywiście natychmiastowo się budzę, kiedy je mam, przy tym boli mnie trochę prącie i jakoś tak ciągnie w stronę odbytu (sam nie wiem?), ale gdzieś tak po 10- 12 minutach przestaje i kładę się dalej. Czy jest to normalne, żeby to było aż tak uciążliwe? Wcześniej mi się też zdarzały, ale nigdy mnie penis nie bolał, tylko nagle teraz zaczął. Pomyślałem sobie, że jest to spowodowane tym, że za bardzo się podniecam w ciągu dniu, więc zaprzestałem oglądania pewnych rzeczy, które tylko pobudzają. Mam 16 lat i wiecie jak to jest pod tym względem w tym wieku...

O co może chodzić, dlaczego tak mam, czym to może być spowodowane? I czy mam się może udać do jakiegoś specjalisty z tym???

przeniosłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, według mnie to nie masz co się tym martwić chłopie. Tak to już jest, ze jeden polucje przeżywa trochę mocniej inny mniej Wink Ten ból to spowodowany jest podnieceniem ( coś jak napięcie mięśni ). Gdybyś przed polucjami onanizował się np. dwa razy + w nocy polucje to ból byłby jeszcze bardziej mocniejszy. To jest ból który rwie od główki penisa czasem do końca penisa, czasem po jądra, ale zdarza się, że ból promieniuje do odbytu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
travers12



Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 01, 2010 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę mnie uspokoiłeś, dzięki Zibi za odpowiedź Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edat



Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wielkopolska
PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 4:47 am    Temat postu: samokontrola klejnotowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie nie ma to nic do rzeczy, ale warto zwrócić uwagę na jądra.
Czy sa symetryczne, niebolesne, gładkie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group