Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ubezpieczenie zdrowotne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 12:04 pm    Temat postu: Ubezpieczenie zdrowotne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiadomo jak czasami działa nasz nfz.... Kolejki są spore . Orientujeci się czy warto jest dodatkowo ubezpieczyć się zdrowotnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 6:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli możesz sobie na to pozwolić to jak najbardziej warto. Nie jest to wcale tak duży miesięczny koszt, a takie ubezpieczenie jest dobrym zabezpieczeniem w takich niespodziewanych sytuacjach.
Polecam ubezpieczenie głównie od dwóch rzeczy
od nieszczęśliwych wypadków
oraz od raka
https://www.nn.pl/ubezpieczenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tonistark



Dołączył: 08 Paź 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne to dużo większy komfort i spokój w przypadku choroby. Ja od kilku lat razem z rodziną ubezpieczamy się w PZU, nie wychodzi drogo a w razie choroby nie ma najmniejszych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwina19



Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 6:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzeba się zabezpieczyć finansowo na wypadek choroby, według mnie warto opłacać składki. Sprawdźcie sobie http://www.viennalife.pl/strefa-klienta/zarzadzaj-polisa/ jeżeli szukacie polisy na życie. Firma godna polecenia, mają korzystne produkty ubezpieczeniowe, można je dobrać do swoich potrzeb oraz możliwości, wysokość składek zaczyna się od 1,6 zł dziennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smegi



Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 11:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto meić takie ubezpieczenie dodatkowo, ja mam NNW w concordii, jak miałam wypadek to wypłatę odszkodowaia miałam sporą, mogłam spokojnie przeznaczyć to na rehabilitację bez konieczności czekania na taką z nfz, a czas był na wagę złota
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewien czy przypadkiem autorowi nie chodziło tutaj o inny rodzaj ubezpieczenia zdrowotnego. Mianowicie wiele firm ubezpieczeniowych, niektóre banki czy nawet sieci medyczne oferują możliwosć ubezpieczenia się w ten sposób, że otrzymujemy możliwośc korzystania z darmowych wizyt u lekarzy czy wykonania badań. Pakiet medyczny jest dla nas sporym zabezpieczeniem. NIe musimy czekać w długich kolejkach do lekarza na narodowy fundusz zdrowia, ale zapisujemy się praktycznie z marszu do specjalisty.

Często takie pakiety medyczne dla swoich pracowników kupują firmy.
https://zdrowiewfirmie.pl/pakiety-medyczne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amarka



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z całą pewnością warto wykupić prywatne ubezpieczenie medyczne. Czas oczekiwania na wizytę u specjalisty na NFZ sięga czasami kilkunastu miesięcy. W przypadku prywatnych ubezpieczeń wizytę możesz mieć z dnia na dzień. Porównaj sobie pakiety w Medicover np. https://www.medistore.com.pl/classic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group