Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

TSH-WYNIK

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kate234



Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 26, 2014 8:31 am    Temat postu: TSH-WYNIK Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, mam 21 lat ostatnio w związku z licznymi objawami jakie u siebie zauważyłam, tj. nadmiernie pocące się dłonie i stopy, przy czym często puchną, często występujące uczucie zimna, wysokie tętno, dochodzące nawet do 120, senność oraz wzmożony apetyt , znajoma poleciła mi żebym sprawdziła sobie poziom TSH, tak też zrobiłam,wynik to 3,21 przy normie 0,17-3,51. proszę mi powiedzieć, czy moje objawy mogą być w jakis sposób powiązane z tarczycą czy przyczyn należałoby się doszukiwać gdzie indziej patrząc na wynik mieszczący się w normie?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
papajamaja



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 5:14 pm    Temat postu: TSH Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałam 2.81 i lekarka orzekła, że to za duzo, dostałam euthyrox. Chodzi o to że u kobiet w wieku rozrodczym musi byc ponizej 2, w ciazy tez mialam niedoczynnosc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marikakosa



Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja miałam 2.81 i lekarka orzekła, że to za duzo, dostałam euthyrox....

Źródło: http://www.biomedical.pl/forum/tsh-wynik-vt17720.html © http://www.biomedical.pl


Hm dziwne bo moja siostra miała 2,6 i ginekolog powiedziała, że wszystko jest jak najbardziej ok..miałaś przeprowadzone dodatkowe badania laboratoryjne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group