Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

TRZY ! tygodnie okres

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
willas25



Dołączył: 02 Kwi 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
PostWysłany: Nie Kwi 02, 2006 4:01 pm    Temat postu: TRZY ! tygodnie okres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jestem nowa na forum więć proszę się nie irytować gdy zapytam o coś co już było(mojego tematu nie znalazłam)
Mam 34 lata i jedno cztero letnie dziecko.Moje miesiączki zawsze były bolesne i obfite,po urodzeniu dziecka stały się mniej bolesne. Ale zawsze były w terminie i trwały 5-7 dni.
Niestety nie wiem co się stało ostatni mój okres trwa już 18 dni i nic nie wskazuje na to aby dobiegł do końca.Na początku było jak zwykle tzn.obfite krwawienie , a teraz cały czas występuje plamienie. Embarassed To przecież nie jest normalne.Nadmienie że ogólnie jestem zdrowa , tylko od około miesiąca pije herbatki na odchudzanie .Czy to może mieć jakiś związek?Ja naprawde mam już dośc krwawienia. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Nie Kwi 02, 2006 6:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak najszybciej idź do ginekologa i powiedz mu o swoich dolegliwościach Exclamation Takie długie krwawienia mogą być objawem polipów macicy lub cyst na jajnikach Exclamation Exclamation Mam nadzieję że to nic groźnego i szybko wrócisz do zdrowia.Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group